4. Türkiye Ev Biracılığı Yarışması - İzevbir

Tebriklerimiz yarışmanın ikincisi @Msk’ya.

9 Beğeni

BOS’ta 2. Olan sevgili @Msk çok çok tebrikler…

10 Beğeni

Tebrik ederim @Msk :beers:

6 Beğeni

Kutlarım, tebrikler @Msk :clap:

3 Beğeni

Bira yapmayı bıraktı ama ünü peşinden geliyor. Tebrikler @Msk :ok_hand:

6 Beğeni

Tebrikler @Msk idolümüzsün.

3 Beğeni

Çok teşekkürler arkadaşlar hepinize.
@Crusher ara verdim diyelim:) şu iki numara az daha büyüsün evde bi dirlik versin yeniden başlarım.

7 Beğeni

Tebrikler @Msk

seninki de erkekse bu dediğin 10 sene fln sonra olur anca :smiley:

3 Beğeni

Yok o kadar vahim değil durumlar bende:)

2 Beğeni

Herkese merhaba uzun zamandır foruma giremedim kusurabakmayın.
Evet Bjcp olmaya hak kazandıkdan sonra bu sene judge olarak görev aldım ve artık yarışmalarda judge olarak görev alacağım için yarışmayı bıraktım gibi bir durum oldu.:relieved:
Aslında Bjcp kurallarına göre judge ler yarışmaya katılabiliyor fakat kendi biralarını puanlayamıyor bu konuda ben hassas davrandım ödül falan alırsam insanların akıllarında en ufak bir yanlış anlamaya mahalvermemek adına yarışmadım Türkiyede böyle bir konunun bilinçlenmesi sağlanırsa belki ilerleyen yıllarda tekrar yarışabilirim.

12 Beğeni

Bu arada ödül alan @Msk yı tekrardan tebrik ederim.:beers:
Yayınlar devam ediyormu bilmiyorum ama uygunluğunuz olursa bir tarih belirleyelim Judge olarak yarışmayı biraları falan konuşabileceğimiz bir yayın yapmak isterseniz güzel bir yayın yapabiliriz.

12 Beğeni

@shqiptarkoska hazır bularadayken puanlama nasıl yapıldı, en yüksek puan kaç, değerlendirme detayları katılımcılara gönderilecek mi gibi soruları soruvereyim (:

3 Beğeni

Lager kategorisinde 2. olmuşuz çok şaşırdım ve çok mutlu oldum. Çok teşekkürler buradaki herkese ve katılanlara. Ne diyebilirim ki…

11 Beğeni

Tebrik ederim🍻 Başarıların daim olsun.

2 Beğeni

Pandemi bitince eskisi kadar toplanamasak da arada buluşuyoruz. Arayı çok uzatmadan ayarlayalım ve güzel bir toplantı yapalım. Uygun zamanı konuşutuz, buradan da yaynlarız. Hem evsahibi hem de konuk olarak seni görmek bizi ayrıca sevindirecektir. :clinking_glasses:

4 Beğeni

Teşekkürler Murat, BJCP hakemliğin için ayrıca tebrikler​:clap::clap:
Sanırım seninle birlikte ülke içinde BJCP hakem tadım sınavı yapabilecek sayıya ulaşıldı diye biliyorum.

@OiS tebrikler lager kategorisindeki başarın için. :clap:

5 Beğeni

Tebrikler arkadaşlar :clap: @OiS , @Msk , @shqiptarkoska

2 Beğeni

Tebrikler @Msk , @OiS

1 Beğeni

Öncelikle organizasyonun sahibi (ve bir bira kulübünün nasıl işlemesi gerektiğini tekrar gösteren) izevbir kulübüne, sonrasında (hiçbir birasının tadına bakacak fırsatı yakalayamadığım) yenilik atölyesine kendi adıma çok teşekkür ediyorum.

Bu tarz organizasyonlara kurtarılmış günler gözüyle bakıyorum. Katılım az olsa bile uzun zamandır görmediğimiz insanları görmek, aynı dilden konuşabildiğimiz bira hakkında uzun sohbetler etmek, sektör temsilcilerinin yeniliklerini deneyimlemek ve sektörden güncel haberler almak vs. derken harika bir gün güzel anılarla geride kaldı. Katılım sağlayan herkese tekrar teşekkürler.

Yarışmada sonuç alanları ayrıca tebrik ederim. Başarılarınız daim olsun :clap::slight_smile:

10 Beğeni

Bilmediğim için soruyorum, bazı kategorilerde 1, 2 ve 3uncu biralar sıralamaya girmiş. Bazılarında sadece 1 ve 2inci, bazılarında sadece 3üncü bira var ya da 1inci yok sadece 2 ve 3üncü var. Her kategoride 1, 2 ve 3 olması lazım değil mi?