Antalya Şubesinin Kurulumu ile İlgili Kalkışmalar

Tam başlarsın tayinin çıkar :grin:

1 Beğeni

Yok ya 1 yıldan fazla duruyorum genelde. Ama bu ara yurt dışı gezileri çok oldu. Ama haziranda bi hataya gidip geleceğim o kadar

2 Beğeni

E ozaman Hatay’da buluşma yaparız :sweat_smile:

1 Beğeni

Merhaba…trakyadan birileri yok mu diye düşünürken isminize ve “trakya evde bira buluşması” sözünüze istinaden size yazayım dedim. Bende kırklareli merkezden bir garip ev biracısıyım. siz ne taraftasınız :slight_smile:

2 Beğeni

Özelden yazdım.Trakya’nın her yerinde varız.

Heryerini de Trakyalı doldurdu. Burası Akdeniz! Gidin 39-59-22-17 kendi alanınıza

Merhaba Antalya’dan selamlar foruma yeni üye oldum evde bir yapımı ile ilgili hiçbir bilgiye sahip değilim bilgilenmek ve sizlerle tanışmak için bir buluşma ayarlamak istiyorum eğer müsaitseniz konyaaltı’nda kurma sandalyelerimizi alıp (not:fazladan bir sandalyem var getire bilirim) buluşalım benim çok fazla müsait zamanım var o yüzden bu hafta içerisinde herhangi bir gün benim için uygun olur

Selam olsun Oğuz,
Zaten çok uzak uzakta değil iki başlık altta böyle bir planlama olduğundan bahsediliyordu. Ama dediğin gibi hafta içi gündüz mesai saatlerinde olma ihtimali benim açımdan en azından çok zor.

1 Beğeni

Balkan köklerimiz heryere nufüz etmiştir.

Detaylarını anlatırım bir ara ama Balkan rocks! :love_you_gesture:
Antalya… not so much.

5 Beğeni

20 Hazirandan itibaren 2 ay Antalya Beycik’teyim. Bende alır biramı gelebilirim. Burada sıfırdan başlayıp hala öğreniyoruz ne de olsa…

2 Beğeni

Haziran oldu. Kalkışmayı başlatan devamını da organize eder. Maya da paylaşırım bira da. Tabii bira da içerim. Bekliyoruz söz verilmiş artık :smiley:

2 Beğeni

Beklentilerin karşılanmaması hayal kırıklığı oluşturur.

Genç bir arkadaşımız.
Hiç şüphe yok ki dediğini yapar.

1 Beğeni

Hanımları hataya perşembe yolluyorum. Perşembe cuma Konya’da bir sempozyumdayım. Cumartesiden itibaren bomboşum. 18ine kadar.

Gün belirleyelim

2 Beğeni

Bu haftasonuna ne dersiniz a dostlar?

1 Beğeni

Bu hafta ben gelemem muhtemelen.

Ara ara kontrol ediyordum net bir gün veren olmadığı için ben de o yüzden harekete geçemedim ama şunu söyleyeyim benim hafta içimde hafta sonumda müsait. Saat de önemli değil abilerim herhangi bir saat ya da gün yazmanız yeterli ben o gün o saatte orada olurum sadece konyaaltı’nda olursa çok iyi olur çünkü bisikletle geleceğim daha uzak mesafeye pedal atmam biraz beni zorlayabilir ama illa farklı bir bölge olsun derseniz oraya da pedal atarım sorun değil

Ben gelirim saat yazmanız yeterli

Selam Oğuz ben de Lara’dayım. @OiS Kale içindeydi diye hatırlıyorum.