Antalya Şubesinin Kurulumu ile İlgili Kalkışmalar

Selam bende dokuma da oturuyorum

Bir sonraki haftasonu olabilirse bende katılabilirim.

1 Beğeni

@Baltazar Wattsap grubu kurdu ben hızlı iletişim için numaramı vermiştim 4 kişiyiz şuan daha buluşma olmadı ama Kısmet :grin:

Ohoooho ölme eşşeğim, ölme…

Nem çok nem…

Valla dediğim gibi ben ancak haftasonu istediğiniz yere gelebilirim

Antalya Şubenin mecmua işi de arada kaynamasın…

Hiç de öyle değil vallahi ben bu gün buluşur muyuz dedim sen de bana uyar yeterli katılım sağlanırsa dedin. Ben kesin gelirim biz başlatalım siftah olsun dedim sen de diğerleri uyansın konuşuruz dedin elimde WhatsApp konuşmaları var :grin: sen beni beğenmedin be abi baktın yeni başlamış birası da yok :joy::rofl:

1 Beğeni

Çok sıcaktı o gün ya :slight_smile:
Kalkışmamız daha başlamadan sönük kaldı. Beklediğim ilgi alaka olmadı. Kitlelere erişemedik. Öyle biraz çocuk kaldık.

Bi gaza gelmemiz lazım. Üstümüzdeki ölü toprağını silkelemeliyiz

Hakir gördü değil mi seni ? Böyle umut bağlarsanız, hayalleriniz yıkılır. Yazık, yazık. Trakya’ya taşın acilen.

Zaten kiralar çok fazla üstüne bir de dışlanma geliyorum Trakya’ya @ThracianHomeBrewer

1 Beğeni

Çocuk kaldık derken bakın bana laf sokma var resmen bana gönderme yapıyor 32 yaşındayım ben efendi 32 :pleading_face: Yok ya açarım YouTube’u alırım bir tane 5’lik pet şişe baka baka yaparım biramı :grin: yetkili bir abiye benziyorlar dedik tecrübeliler dedik sorar öğreniriz dedik işitmediğimiz duymadığımız söz kalmadı :sweat_smile:

Efendilik sende kalsın. @Baltazar hep böyle. Neler çektik bir bilsen.

Bakalım cumartesi günü için anlaştık @OiS okey verdi @Baltazar’dan cevap gelirse ilk buluşmayı ısrar kıyamet yapmış olacağız :joy:

Buluşma ise herhangi bir parkta da buluşursunuz. Tadım etkinliği ise belli bir bira sayısı verilir, mesela herkes 3 er 4 er bira getirir ve onlar tadılır. Bira yapmayan arkadaşlar da craft markalardan o kadar adet bira alıp getirir. Yoksa o işin suyu çıkıyor

2 Beğeni

Bir tanışma etkinliği diyelim. Daha işin başındayız, benim atölyede oturacağız. Hocam şu an sadece @Baltazar da bira var sanırım bakalım belki çay kahve içeriz belki bira da içeriz.

Bir tanisirsak zaten devamı gelir bira yaptıkça tadım ayarlarız. Şimdi atolyemizi baya büyük bir yere taşıyacağız şansımıza yeni yerde önceki kiracıdan fıçı bırakılmış fıçıya bile geçeriz belki. Oradaki atölyenin arkasına çardak da yapacağım orada organize ederiz olmadı gelecektekileri. Taşınma işim bitsin üç tane pilsener kuracağım. Pilsener çok gidiyor arada tadımlık başka da yaparım belki bu vesileyle.

1 Beğeni

Ben Cenk’i tanıyorsam o gün hasta falan olur, o kadar insana bira ısmarlamaz o :slight_smile:

2 Beğeni

Ahahah valla sesli güldüm kendi dahil üç kişiyiz abi. İşimiz zor desene :joy: ben inanmıyorum. Adama burada çok yüklenmişsiniz gördüm. Antalya şubesini yedirmeyiz :sob:.

2 Beğeni

Ayrıca önden bilgi vereyim herkesin huzurunda. Şu anki atölyemiz tam kaleicinin ortasında görünse de işhanımıza girdiğinizde tam anlamıyla 70’lere ışınlacaksınız eskiliği sebebiyle. Kaleicinin ortasında bir portal gibi düşünebilirsiniz herkes nakit çalışır pos cihazının icadından bile haberi yoktur dükkan sahiplerinin özellikel son dönemlerde enflasyon sebebiyle nakit para ceplerine sığmamaktadır :smiley: . Ayrıca ben de karakter olarak bunu pekiştiren birisiyim, biri müzik açmazsa bütün gün emektar radyomla TRT Türkü eşliğinde çalışırım.

4 Beğeni

Yok valla o konuda şimdi bende hakkını yemiyeyim bayaa saydı @Baltazar bir sürü çeşit daha konuşmanın başında ama daha yeni tanışacağız sonuçta onun birası bunun fıstığı için geliyoruz durumu olacağını sanmıyorum benim amacım şahsen sizler kadar tecrübeli olmadığım için birkaç bilgi edinmek konuşmak tanışmak ve kaldı ki buluşacak 3 kişiyiz zaten birer bira içelim de bedavaya getirelim derdinde değil bence kimse