Bira Fotoğraflarımız

merhaba irish pubdamı içtiniz ? Ankarada en son 70 tl idi :frowning:

1 Beğeni

lahmacunun bile üzdüğü fiyatlar tabiki birada da üzmeye devam ediyor. Daksil yemekten kasis yapmışlar.

7 Beğeni

Biz neruda da içtik, menüyü de ekledim, fiyatlar aslında makul fakat yinere üzüyor :frowning:

2 Beğeni

Market fiyatlarını düşününce makul gibi ancak market fiyatları zaten uçtu artık :frowning:

6 Beğeni

Bu bizim bira fotoğrafımız değil ki :slight_smile:
Örneğin;

Hatta bu da değil Sevgili Çağrı :slight_smile:

8 Beğeni

Modlar göreve :face_with_hand_over_mouth:

Fiyat listesi dursun ki biralarımızın kıymetini bilelim :face_with_hand_over_mouth: gerçi haftaya geçerliliği kalmayacak zaten…

4 Beğeni

Yalnız Türk craft biralarının ithal biralardan pahalı olması da ayrı bir olay.

5 Beğeni

16 Beğeni

18 Beğeni

16 Beğeni

Şu saatte yakışmıyor böyle şeyler.

1 Beğeni

Dolapta görünce pazartesiyi dinlemeyen ben!

15 Beğeni

Sıcak bastıysa eğer

14 Beğeni

Bizim havalar oldukça serin gidiyor.
Hafta sonuna ısınacak diyorlar.

2 Beğeni

Czech Pale Lager
Mesai bitişi yemek öncesi :100:

14 Beğeni

Iyi paketlenenlerde bugün.

Teşekkürler @augurs

12 Beğeni

Kediköy Baveria buğday -Buğday malt özü ile şişede bir ayın sonunda ve Antalyanın sıcağında ancak bu kadar olur… Küçük kemik kitlenin:) ve tüm grup üyelerinin sağlığına :beers::beers::beers:

14 Beğeni

Güzel görünüyor.
Afiyet olsun.

2 Beğeni

Çok teşekkür ederim. Keşke beraberde olabilse… :pray:

Bu da Kediköyün Belgian Ale kiti. Bu kiti 2,250 kg sarı malt özü ile kurdum . Ama maya olarak buğday bira mayası - ( “Gozdawa Bavarian Wheat 11” ) kullandım. Antalyada 22-24 derecede fermantasyon sonucunda son ölçümde %6 Alkolü de bulmuş oldu. Bugün şişedeki 13. gününde bir tadayım dedim. Sonuç biraz acılığı olan şahane bir Weizenbierhefe elde etmişim… Bu benim 12. Kitim ve heyecanla önce fıçıya sonrada tam tahıla geçesim var… Selam ve sevgiler , sağlığınıza​:beers::beers::beers:

11 Beğeni