Bira Fotoğraflarımız

Ben tadım yorumundan önce bu fotoyu görmüştüm, güzel biraydı…
bobo nun çektiği bu foto ları gördükçe canım hep fotograf çekmek istiyor :blush: (ya da daha da kötüsü bira içmek geliyor :rofl:)

3 Beğeni

Cream of Three Crops
Gazlanır gazlanmaz bir deneyim dedim. Sonuç olarak Bud yapmaya çalışırken Corona ortaya çıktı :grimacing:

15 Beğeni

2 gönderiler var olan bir konu içinde birleştirildi: Ev Birası Tadım Notları

34/70 ile basınçlı altında fermant edilmiş Pilsener Urquell klonum. Kalıcı köpüğü ve berraklığı görsel olarak gerçekten keyif verdi. 1.012 civarı bitmesini beklerken 1.016’ da bitmişti o nedenle biraz tatlı ama yine de Tuborgcu arkadaşlar tarafından ciddi beğenildi :slight_smile:

Berraklık için cold crash haricinde hiç bir berraklastirici ekleme yapmadım.

23 Beğeni

12 Beğeni

Urquel

13 Beğeni

Yoo 2020203020292020

Benimde ilk paylaşımım ve 2. bira deneyimim

18 Beğeni

Bira göremedik ama???

1 Beğeni

Başlığa pek uygun olmamış gibi.

:+1: Kaldırdım. Kurallar var. Haklısınız

4 Beğeni

Anılar…

1 Beğeni

Sözün bittiği yer, ne beğenebiliyorum, ne yazabiliyorum. Bir daha böyle acılar yaşamamayı diliyorum.

5 Beğeni

Diyecek birşeyimiz yok zaten abi. Ne dost kaldı ne akraba ne de tanıdık kimse. Şehrin neresine gitsek bir anı.

2 Beğeni

Çok geçmiş olsun. Söylenecek söz yok. Elbet tekrar bira yapabileceğimiz günler olacak

1 Beğeni

Gerçekten diyecek söz yok. Yaşananlar çok üzücü. Çok geçmiş olsun. :pensive:

1 Beğeni

İnşallah. 5 şubat tatil günümde ne heveslerle 2 parti kaynattım. :pensive:

Çok teşekkür ederim. Hepimize geçmiş olsun. Tanıdık tanımadık bir sürü insanın canı yandı. Umarım kalanların daha iyi günleri olur bir nebze olsun acıları diner.

5 Beğeni

Benim evde şişelenmeyi bekleyen 2 kova var. Belgian single ve quadripel. Fakat temiz su yok şişe temizliği yapabileceğim.

Musluk suyu kullanılamaz. Kaynatma yapılsa bile ölmeyecek bakteriler spor üretir daha kötü olur. İçme suyuyla da temizlik yapamayız. Su sıkıntısı varken bira şişelerini içme suyuyla temizlemek doğru olmaz.