Bira Fotoğraflarımız

Sevgilii @Msk’dan pastry stout.

Uzun zamandır çalışma masasını temizlememiştim, vesile oldu. :slight_smile:

Kadehe döktüğümde çok köpürdü ama şişenin geri kalanında bir sorun çıkarmadı. Köpük son yuduma kadar kaldı.

Bu leziz bira için teşekkürler.

18 Beğeni

Ben bu birayı unutmuşum. Kalanını temkinli açmakta fayda var demekki :slight_smile:

3 Beğeni

@Berko imperial stout…

16 aylık bir canavar bu… Nükleasyondan çekinmeme rağmen hiç bir sorun olmadı, gazlılık yeterli.

Sanırım uzun süre dinlenmenin etkisiyle iyice yumuşamış, ne ibu ne de kavruk aromalar fazla değil, oldukça dengeli.

Eline sağlık :slight_smile:

19 Beğeni

Abi afiyet olsun ama korkarım ki bu benim biram değil :grinning_face_with_smiling_eyes:

6 Beğeni

Kendi yazımı nerde görsem tanırım :slight_smile:

7 Beğeni

Ne zaman gönderdim ben sana onu yahu?
Tamamen unutmuşum…

6 Beğeni

Benim biram olmasın o?

6 Beğeni

Aa gerçekten mi ya :slight_smile: karıştırmışım kusura bakma, uzun süredir duruyordu dolapta senin diye hatırlamışım…

Birayı yapan ve bu öksüz yavrumuzu bütün iyi niyetiyle sahiplenmeye çalışan herkese teşekkür ediyorum :slight_smile:

10 Beğeni

Buyurun kanıt o zaman :sunglasses::sunglasses:

10 Beğeni

Ya bi bırak ya… Kanıtmış… Peh

6 Beğeni

13 Beğeni

Güzel salata olmuş :ok_hand:

2 Beğeni

Antakya’ya taşınmadan biraz rejim yapalım dedik :slight_smile:

5 Beğeni

Biraları hüpletip ton balıklı salata yemek yerinde karar olmuş :grinning_face_with_smiling_eyes:

6 Beğeni

Zaten champix mahvetti beni. Eskisi gibi içemiyorum artık

1 Beğeni

Bıraktın mı sigarayı? Asıl önemli kısmı bu ssnırım :slight_smile:

1 Beğeni

15 temmuza güzel bir anlam yükledim o gün bırakarak

7 Beğeni

Ege malt Pils

12 Beğeni

Bira buradanın IPA maltbox’u. çok erken gazlandı ve harika kokuyor. cold crashimsi birşeyler yapmaya çalıştım ama ısıyı fazla düşüremedim, 10 derece civarında şişeye girdiler. bana kalırsa şerbetçiotunu direk olarak kovaya atmama rağmen oldukça berrak. geçen cuma günü hem tanışmak hemde german malt boxu denemek amacıyla ikitellideki şubelerine de gittim. hiç öyle videolarda göründüğü gibi nazik birisi de değil. çok daha nazik ve de alçakgönüllü biriymiş :grin: kendisi tam tahıla devam etmemi önerdi ama ben malt boxlarını çok seviyorum. çok vakti olan biri olmadığımdan kit ile devam ediyorum şimdilik

16 Beğeni

Fotoğrafçı Michael Davidson bazı alkollü içkilerin mikroskop altında 1000 kat büyütülmesiyle elde ettiği bira resimleri
Çalışmada her alkollü içki, laboratuvar ortamında, bir mikroskop altında, slayt üzerine damlatarak, polarize filtre kullanarak ve 1000 kat büyütülecek fotoğraflanıyormuş

1. Resim Avustralya Pale Lager Birası
    1cd593_a9b8441930c74050a2332b4a31d6e572_mv2
  2. Resim Alman Pilsen Birası
    1cd593_44de51f633f14937b4820a131a5bc255_mv2
15 Beğeni