Bira Fotoğraflarımız

İncirlik’te 16 ay hava diş tabiptim, evet Adana , Antalya, Mersin çok sıcaklar ama burası aşırı nemli

2 Beğeni

Evet hele yazın solungaçlar çıkar % 90 üzwrinde nem olduğu oluyor

2 Beğeni

Ordu’da arabadan inemeyip klima çalıştırarak oturduğum olmuştur. :slight_smile:

3 Beğeni

Alemsin abimm :joy::joy::grin::grin::hot_face::hot_face::hot_face:

1 Beğeni

yaptığım ilk bira . Kendisiyle ilgili kafamda soru işaretleri vardı ama hayatımda içtiğim en güzel bira. Benimkisi böyleyse siz ustaların ki nasıldır hey yavrum heyy… Bu sıcak yaz aylarında da soğuk soğuk bi ayrı güzel oluyor …

10 Beğeni

Emin ol bu biradan daha iyisini hiç yapamayacaksın. Ben de yaptığım smash cascadei hiç unutamıyorum

4 Beğeni

Evet hocam sizin bu yorumunuzu bu forumda bir yerden hatırlıyorum. O sebepten dolayı ilk biramı ölümsüzleştireyim dedim iyide yapmışım seneler sonra torumlarıma gösterip anlatırım artık ilk yaptığım öyle iyi şöyle iyiydi diye :sweat_smile::sweat_smile:

5 Beğeni

Tatilde bolca bira tüketmeye gayret gösterelim.

12 Beğeni

Ama unutmayalım ki alkol dostumuz değildir.

2 Beğeni

Stout

10 Beğeni

Vay arkadaş bize hiç

Fethiye’ye yerleşebilirsem sana özel bira yapıp, özel ağırlayacağım seni :slightly_smiling_face:

3 Beğeni

E Fethiye’ye yerleşemezsen bu garibimin boynu bükük mü kalacak?
Ben böylesine zalim biri olduğunu bilmiyordum hiç.

6 Beğeni

Abi hayat beni bu denli zalim yaptı. Biliyorsun bir kere zalim olunca geri dönüşü olmuyor :grin:

2 Beğeni

Bi Akdeniz turuna bekliyoruz seni ama yok kedi atladı lastik patladı gibi bahanelerle evden çıkılmıyor…

2 Beğeni

Evet yaaa, evden çıkmak çok zor. :slight_smile:

2 Beğeni

Artık her gün bardak tokuşturacağım biri var :hugs::beers:

19 Beğeni

:rofl::rofl::rofl::joy::rofl::joy::rofl: :nazar_amulet::nazar_amulet::nazar_amulet::nazar_amulet::nazar_amulet:
Allah analı babalı büyütsün

4 Beğeni

Çok teşekkür ederim :sweat_smile:

1 Beğeni

7 Beğeni