Biraya Dair ve Biralı Haberler

İki kez ben ne kaçırıyorum diye okudum ama bende fazla anlamlandıramadım, ama bu hayatta her şeye anlandırmak için çabalamanın bizi yorduğuna ve olduğu gibi kabul etmeye çalışmanın daha az yorucu olduğunu düşünmek istiyorum, her zaman yapamasam da…Bence sizde fazla üzerinde durmayın :sweat_smile:

Bir ara herkeslere anlatırım :slight_smile:

1 Beğeni

Ben olayı anlamış bulunuyorum , bana özelden yazmış çünki… Sanırım bu kardeşimiz benim bu gruptaki verilen emeğe tecrubeye saygımı anlamamış. Kardeş , Yazımdaki alıntıladığın bu esprili kısmı da herkes doğru anladı. Bence senin algın problemli kardeşim. Bu arada bu gruptaki hiç kimseyi tanımıyorum sadece bakışaçılarını seviyorum. Herkese selamlar.

9 Beğeni

Aksine… Bu tecrübenin ve emeğin diğer platformlarda yapılan karalama politikalarına maruz kaldığını size göstermeye çalıştım. Özellikle doğru bilgiye ulaşılması anlamında gösterilen çaba, forum camiasında eşsiz bir örnek ve farklı platformlarda bu çabaya karşı gösterilen nankörlük gösterileri gerçekten üzücü…

5 Beğeni

Hocam keşke bunu daha anlaşılır bir şekilde yapsaydınız da biz de ileri geri konuşmak zorunda kalmasaydık. :slight_smile:

Ama yine de teşekkürler.

3 Beğeni

Bu forum ve sizlen benim için değerlisiniz. Çok şey öğrendim bu forumdan…:pray::beer:

7 Beğeni

:joy::joy::joy: Benim bu arkadaştan özür dilemem lazım galiba. Caner bey pardon! Ama gülmekten de kendimi alamıyorum…:joy::joy::joy:

1 Beğeni

Yeni yeni sayfalar açılıyor…
Heyecan verici.

1 Beğeni

Sevindirici bir haber, denemek için sabırsızlanıyorum.

11 Beğeni

Marmara Gold 50cl çıkmış teneke kutu ama sadece Carrefour daymış. 23tl

6 Beğeni

Grubun seveni forumda çok diye paylaştığım bir haber.
3 kafadar tarafından üretilen pentagram birası.
Schwarzbier stili, koyu renk bir alman lager, hayırlı olsun.

11 Beğeni

:metal::metal::metal::metal::metal::metal::metal::metal::metal::metal::metal::metal::metal::metal::metal::metal::metal::metal::metal::metal::metal::metal::metal::metal::metal::metal::metal::metal::metal::metal::metal::metal::metal: ay bunu yapasım geldi

3 Beğeni

Yap da içelim be yaaa :metal:

1 Beğeni

ben hareketten bahsetmiştim

1 Beğeni

10.000 adet daha piyasaya çıkıyormuş.

219 tl’den makrolara dağıtılmış.

1 Beğeni

Ben dün kiosk a sordum şu anda İzmir’de görünüyor demişti. Gelince haberim olacaktı ama 219 nedir :slight_smile:
Bir kaç ay önce 130 olan şey birden 219. Tubikok Pazaryeri fiyatı değil değil mi :wink:

İlk parti peynir ekmek gibi tükenince kerizler bitti mi acaba diye test etmeye karar verdiler muhtemelen. Bu parti de aynı hızla giderse bir dahaki parti 450 tl olsun. Müstahak.

7 Beğeni

Craft bira üreticisi/mekanı ThePopulist hakkında…

6 Beğeni

Bomonti şova kalkmış, şişede piyasaya sürülürse tadları iyi çıksın inşallah.

2 Beğeni