Biraz Da Ruhumuza | Günün Şarkısı

7 Beğeni
5 Beğeni
5 Beğeni
2 Beğeni

Bostancı Gösteri Merkezi Bursa’da bildiğim kadarıyla… @augurs biliyordur tam olarak.

1 Beğeni

Evet abi, Çekirge semtinde parkın içinde, bu arkadaş (@Ozerrock) yollarda kaybolmasın :upside_down_face:

2 Beğeni

Bursa’da kestane ve şeftali olduğu için o kadar çok Bostancı yoktur. Ama karpuz yetişen Diyarbakır, Adana gibi yerlerde daha çok Bostancı bulunabilir kanaatindeyim

4 Beğeni

Bostancı Amerikadadır, hatta Bostan Celtics isimli bir basketbol takımı vardır. Karpuzla antrenman yaptıkları için çok başarılı olmuşlardır.

6 Beğeni

Bastoncuysa Devrekllidir

2 Beğeni

Huzurlu bir pazar günü için (bugün pazar di mi?) bir doz SRV şart!

Nur içinde yat, çok erken gittin.

9 Beğeni
5 Beğeni
5 Beğeni

George harrison kendi anma konserine gençleşip gelmiş

1 Beğeni

Uzun yıllar süren kendi içimdeki tartışmanın sonucunda Pink Floyd 'un en sevdiğim albümünün The Wall olduğuna karar verdim.

3 Beğeni

… ama ya Dark Side of the Moon?
The Wall bana hep ticari bir şey gibi gelmiştir nedense… (Şimdi pişmanım çok fena da) Roger Waters İstanbul’a geldiğinde de hiç gitme isteği hissetmemiştim.

Bu arada Division Bell de çok güzel albüm bence.

1 Beğeni

The Wall Roger Waters’a dair çok kişisel bir albüm ama belki ilk dinlediğim Pink Floyd albümü olması, bunun tam da ergenlikteki sıkıntılı dönemlerime denk gelmesiyle diğer albümlerden daha fazla içselleştirmiş olmamın da etkisi vardır.

Dark side’ın yeri ayrı tabii ki, hatta konser kaydı olarak daha da öncesi, Pompeii efsanedir.

Final Cut’ı hiç sevmem mesela, pink floyd albümlerini saysam aklıma gelmez :slight_smile:

1 Beğeni

Ben eski albümlerini de seviyorum ama… Ne bileyim, Animals falan güzeldir ama Syd Barrett’in solo albümünü asla dinleyemedim (ki CD’si de vardı evde :slight_smile: )

1 Beğeni

Nur içinde yat.

13 Beğeni

Bu şarkıyı Jr.Balta için paylaşıyorum @Baltazar , korkmaz ise dinletiverirsin artık :smiley:

5 Beğeni

Sabah rock müzik keyfimiz var, yarın sabah dinleyelim

4 Beğeni