Craftbeertr 29 Ocak Zoom Buluşması Konuğumuz: Hüseyin Öztürk

knidos-brewery-brand-red

29 Ocak 2022 Cumartesi günü konuğumuz Knidos Brewery den Hüseyin Öztürk olacak.

Çoktandır misafir etmeliydik aslında ama “yarışma bahane konuğumuz şahane” diyerek vaktiniz varsa bira içmeye bekliyoruz.
Yer: craftbeertr.com
Başlama saati: 22.00 :beers:
Not: Üyelik gerektirir

17 Beğeni

Yahu bu çok güzel değil mi

3 Beğeni

Cumartesi gününü unutmayalım, planlarımızı şimdiden yapalım a dostlar!

5 Beğeni

11 Beğeni

Önlerde yer kaldı mı? Ona göre gelicem…:slight_smile:

3 Beğeni

Erken gelen oturur. (20)

5 Beğeni

Buna sanırım ben de geleceğim :slight_smile:

1 Beğeni

Bir webcam uydurabilirsem ben de ilişirim bir köşeye.

3 Beğeni

Telefonla da bağlanabilirsiniz.

1 Beğeni

Cumartesi günü çok keyifli ve çok eğitici bir buluşma oldu. Artık hafta sonları sohbet edemeden duramadığımız dostların dışında yeni yüzleri görmek gecenin diğer güzelliğiydi.

Knidos Brewery’nin Brewmaster’ı Hüseyin Öztürk ile gerçekleşemeyen yarışma öncesinden bugüne kadar ara ara yazışmış ve görüşmüştük. Ben samimiyetini o zamanda anlamıştım ama ilk kez bir zoom toplantısında bir araya gelişimizle beraber sanki her hafta toplantılara katılıyormuşçasına rahatlığı, bilgi paylaşımındaki cömertliği ve hemen her soruya sıkılmadan ve üşenmeden cevap verişi bizim için şahane bir sohbet ortamı doğurdu. Sanırım en keyifli ders bizimkisi, hem sevdiğimiz konuda konuşuyoruz hem de ürettiğimizi birbirimizle paylaşıyoruz. Bu zor dönemlerde en azından dostlarla geçirdiğimiz saatler gerçekten keyifli oluyor.
Bugüne kadar craft dünyasından bir çok konuğumuz oldu ama açıkçası en verimlilerinden birisi de bu buluşma oldu. Hüseyin ÖZTÜRK ve Knidos Brewery’e teşekkür eder devamını davetli ve davetsiz (sürpriz) mutlaka bekleriz…
Bu arada sürpriz demişken Sürpriz konuğumuz @SERHATERY de ayrıca teşekkür ederiz. Lütfen bir gün özel konuk olarak sizi de ağırlamaya çalışalım…

17 Beğeni

Merhaba, herkese iyi akşamlar… Bende bu buluşmaya katılmış olmaktan dolayı çok memnun oldum. Bu vesileyle tanışmış olduk. Nazik davetiniz için de çok teşekkür ederim. Memnuniyetle katılmak isterim. Selamlar…

14 Beğeni

Merhabalar,
biraz geç yazıyorum ama bundan sonra güncel tartışmalara katılmayı hedefliyorum.
yorumlarınız için çok teşekkür ediyorum.
bir kaç yazım yanlışına rağmen aşağıdaki linkte bizim yazdığımız üretim sürecini bulabilirsiniz.

ayrıca aşağıdaki linke çok çeşitli kaynaklar bulabilirsiniz. arama motoruna brewing yazdığınızda indirilmeye hazır kaynaklar okunmayı beklemekte. :slight_smile:

14 Beğeni

galiba linki yazmayı atlamışım

Hüseyin Hocam, linki yazmıştınız da biz kaldırdık.
Telif hakları konusunda sorunlu bir kaynağa yönlendirmek istemedik açıkçası.
Anlayışınız için teşekkür ederiz.