Ege Mal firması hakkında

Arkadaşlar bu firmadan alışveriş yapmayın sizlerden ricam, A.Ç. denen kişi, mayaları hakkında olumsuz yorum yapan bir arkadaşımıza küfürler ve tehditler(cimer, emniyet vb) stok fazlası var diye şijayette bulunurum şeklinde, bu firmayı çıkartın listenizden, zaten hiçbir bilgşsi bulunmayan daha önce de buna kızdığım için beni arayıp yumuşatma konuşması yapan , ekmeğimdeyim abi , hiçbir bilgisi yokken aynı mert erkol gibi takılan, kendi pir ini yapan, arktörden nemalanmaya çalışan bşri @hozkan da belki kişiyle ilgili yorumlarını bildirir belki.Ev biracılığı ve evbiracısı için olumsuz olan kurum kişi düşmanımızdır.

8 Beğeni

Bu firma boykot kararı aldığımızda beni “avukatıma gerekeni yapmasını isteyeceğim” diye tehdit etmiş idi. Kendisine yasal haklarını kullanmasının en doğal hakkı olduğunu bildirmiş hiçbir geri adım atmamıştım.
Hayatında Tam tahıl bile yapmamış birisini yüksek tecrübe olarak lansetmişlerdi. AÇ isimimli şahıs sonra başkasının yaptığı biraları, kendi yapmış gibi gösterip ödül alıp bunu boy boy yayınlamıştı :)) tabi yapan kişinin katkılarıyla demeyi unutmamış.
Kıskanıyorlar tabi canım…
A. Ç. İsimli şahıs benide birçok hakaret ve tehdit etmiş, hakkını vermiştim.
Bu şahıs çıkar ortaklarıyla yapmış olduğumuz buluşmayı sabote etmeye kalkmış, sonrasında birçok iftiralar atmış, iftira atmayı düstur edinen, firmalardan nemalanmayı iyi bilen, çıkarı biteni karalayan, İstanbul’da taksi şoförlüğü yapan bir şahıs. Sanıyorum karakter gözünüzde canlanmıştır.

AÇ ismimli şahıs bu forumdan reçeteleri alıp sosyal medyada kendisine maal ederek paylaşmış, bu forumdan atılmıştır.

Egemal firması ise 10-20 derece arasında tavsiye edilen çalışma aralığını bildiren lallemand Novalager mayasını, 10-25 derece arasında çalıştığını iddia ederek sıcaklık kontrolü gerekmediğini bildiren ve mağduriyetlere sabebiyet vermeye devam eden bir firmadır.

4 Beğeni