En Son Ne Aldık?

Forumdan bir arkadaş vasıtasıyla ulaştım satan kişiye. Dilerseniz telefonunu paylaşabilirim. Adet fiyatı 1000 tl bu arada. Basınç testleri yapılmış, contaları değiltirilmiş söylendiğine göre.

1 Beğeni

Benim ihtiyacım yok şimdilik ama isteyenler olursa diye yazmıştım.

1 Beğeni

Geçmişte sişe candır diyenlerden biri olsam da :shushing_face:, bu arkadaşın irtibat bilgisini paylaşırmısınız? Sanırım genel durumlarından da bir şikayetiniz yok.

4 Beğeni

Selamlar Recai beye Corny Fıçılar için irtibat numarasını ben vermiştim . Sanırım elinde hala fıçı mevcut. Yeni başladığım için , kendisi bana da diğer malzemeler için yol gösterip bilgi vererek çok faydalı olmuştu. Çok dürüst ve iyi bir insan , hala görüşürüm… İstanbul içine fıçıları elden de teslim ediyor. İsmi Adnan , telefon numarası : +90 544 646 30 80

Termostat, fiyat uygun, yorumlar iyi. İkinci dolap için kullanırım diye aldım. İhtiyacı olanın bir göz atabilir.

2 Beğeni

Ben aldım bundan. İş görür ama güvendiğin bir termometre ile dolabın iç ısısını kontrol et aldığın cihazla aynı mı yada çok fark var mı diye?

Bir gün iki arkadaş ziyaretime gelip onlarca şise bira içtikten sonra olmuyor boyle, fıçı sistemi şart, fıçıdan bira şöyledir böyledir diye beni doldurmaları neticesinde bunları aldım, aldimda ne yapacağım bunları hala bilmiyorum. Kesin dolduruşa geldim, şişe candır yahu:) Bari gelip bir el verseler de kuruversek :joy: Şimdi işim gücüm yok fıçıdan gazlanma ile ile ilgili araştır, oku… :innocent: :blush:

8 Beğeni

Okumayı ve araştırmayı sevmeyip, direkt soru sorarak bilgi almak istiyorsanız, tam yerindesiniz :tada: :joy:

5 Beğeni

Keşke benim olsa, kaça nerden aldın Uğur. Uygun bulursam üç tane daha da ben almayı planlıyorum.

2 Beğeni

Valla sonradan aklıma geldi, cümle sonuna editleyerek koyaaktım, da kendime engel oldum :slight_smile:

3 Beğeni

Sesli güldüm buna.
:slight_smile:

3 Beğeni

Forumdan arkadaşlar da almışlar, onların yölendirmesi ile Adnan Bey’den aldım, forumda da yeni yazdı 200 fıçı bayram sonrası gelecek diye. Oldukça temizler, darbe vs yok, Pepsi Cola ablemi var üzerinde. Forumda bilgisi vardı, ben sana telefonunu veririm. Kargo dahil iki fıçı 2.500 TL’ye aldım. Ama dediğim gibi bence oldukça temizler.

1 Beğeni

Ahahahha tanıyor muyuz o iki arkadaşı?

4 Beğeni

Durduk yere forum boşuna gerildi. Gülmek iyi olur dedim :grinning:

3 Beğeni

Sorma, fıçı ile kalsa, kalmıyor, yok musluk, yok gazıi yok hortumu, yok osu yok busu…Bir de Ali’den aldım bir şeyler, hayatımda ilk kez Ali’den sipariş ettim bakalım ne gelecek…yolda :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 Beğeni

Sen sistemi kur o ili arkadaş bi de sistem olmuş mu diye kontrole gelebilir belki

4 Beğeni

Bu arada, seni birileri gaza getirmiş. Ben fıçı konusunda kendi kendime gaza geldim :slightly_smiling_face:

2 Beğeni

Hayatta beni gaza getiren iki arkadaşın ismin vermem, ısrar etme lütfen :sweat_smile:

2 Beğeni

Önceden gelip kursalar, ben önceden fermanterde hazır ederdim valla :innocent:

1 Beğeni

İsimlerini versen de ben kesin tanımam onları :joy:

2 Beğeni