En Son Ne Almadık, Ne Yaptık?

Eski ürün büyük ihtimalle

7 aydır kimse birşey yapmamış hep hazır almış heralde :slight_smile:

Gerçi bende de durum pek farklı değil, RasberryPi2 ve CraftbeerPi3 ile kullandığım panoyu güncelleme için neredeyse 3 yıl önce aldığım panoyu nihayet tamamlayabildim. Hazır güncelleme yaparken, sistemi de RaspberryPi4 ve CraftbeerPi4’ e yükseltmek kaçınılmaz oldu tabi :see_no_evil:

Alpayc Dayanıklı Ev Aletleri, Üretim, Dağıtım, Pazarlama, Turizm, İnşaat Ltd. Şti A.Ş. Holding gururla sunar

13 Beğeni

Çok yanarlı dönerli olmuş.
Bakalım kullanımına şahit olmamız kaç yıl sürecek.
:slight_smile:

4 Beğeni

Tebrikler güzel iş çıkarmışsınız.
Bu baslik sonuk kalmis ben de yarin DIY kompresorlü fıçı soğutma dolabımı paylaşayım burada.

6 Beğeni

Evet, işte bana bunlarla gelin.

3 Beğeni

3 Kazan, 2 pompa, 1 selenoid valf, 4 sıcaklık sensörlü craftbeerpi4 sistem hazır. Sıcak su, mayşeleme ve kaynatma kazanlarını kontrol etmeyi, selenoid valf ile ilk soğutmayı şebeke suyu, ikinci soğutmayı akvaryum pompası ve buzlu su yardımıyla yapmayı planlıyorum. 3 kazan ve 1 buzlu su sıcaklığını takip ederek minimum müdahale hedefliyorum. Dimmer kontrolüm şimdilik ayrı kutu ile kontrol ediliyor. Geliştirme aşamasında

bu devre kartını craftbeerpi4 e entegre ederek otomasyonu tamamlamayı planlıyorum.

10 Beğeni

Çok güzel hareketler bunlar :clap: :clap: :clap:
Dimmer için aşağıdaki Waveshare’s 2CH Triac Hat ve plugin’i incelediniz mi?

4 Beğeni

Destek için teşekkürler işimi hiç uğraşmadan bitirmek anlamına geliyor bu :grinning:

2 Beğeni