Isıtma Ceketi ve Termostat

Yaklaşık bir yıldır forumdan ve craft bira yapımından uzak kalmıştım herkese tekrar merhabalar, umarım hepiniz iyisinizdir :slight_smile:

Bir buçuk yıl kadar önce alıp hiç kullanmadığım aşağıdaki termostat ile ilgili sorun yaşıyorum.

https://www.butikbira.com/products/dijital-termostat

Şu anda sadece soğutma modunda çalışıyor, kullanım klavuzunu da kaybettiğim için nasıl ısıtma moduna alacağımı bulamadım. Bundan kullanan varsa yardımınızı rica ediyorum.

6 Beğeni

Tekrar hoş geldiniz.
Konu muhtemelen sohbet muhabbet altına taşınacaktır ama hatırladığım kadarı ile alt ve üst yön tuşlarını basılı tutup modlar arası geçiş yapılıyordu. Uzun zamandır kullanmadım, akşam bakıp farklı ise tekrar yazarım.

1 Beğeni

Set tuşuna basılı tutunca modlar arası değişim yapıyordu.

1 Beğeni

Şimdi baktım bendeki dediğim gibi modlar arası geçiş yapılıyor. Set tuşu sadece sıcaklık ayari için çalışıyor. Soğutmada yeşil ledler ısıtmada kırmızı ledler yanıyor.

3 Beğeni

Çok merak ettim bak ben de bakayım şimdi.

Acayip sallamışım ha. @Alpayc hocamın dediği gibi çalışıyor cihaz.

3 Beğeni

Hoşbulduk Hocam, birkaç kombinasyon denedim ama ikisine basılı tutmamıştım. Yarın ilk fırsatta deneyeceğim. Benimkinde de ledler yeşil yanıyordu.

Çok teşekkürler yardımlarınız için, umarım çalışıyordur benimi de bu şekilde.

Bulunduğum şehir Sakarya’da gece hava sıcaklıkları 10 derecelere düşüyor, bunu yaz hariç hep kullanacağım muhtemelen

3 Beğeni

Ben fotoğrafını çekmiştim.
Dursun burada da, yazalım açıklamasını aramalarda da çıksın :slight_smile:

Dijital termostat kullanım kılavuzu

9 Beğeni

Çok teşekkürler Hocam yardımlarınız için. Sonunda ısıtma moduna alabildim :slightly_smiling_face:

2 Beğeni

Sadece ortadaki ok tuşu yeterliymiş :see_no_evil:, demek ki ben garanti olsun diye her ikisine de basıyormuşum :slight_smile:

2 Beğeni

Şu ısıtma kemerini tek temin edebileceğimiz bir yer var mı ?

Hocam aynısını TR de ben bulamadım CN den bulabilirsiniz. Ben şunu ELEKTRİKLİ ISI BANDI 5 MT 100 WATT Fiyatları ve Özellikleri) kullaniyorum, gayet güzel.

1 Beğeni