Kızlarımız ve Oğullarımız

Ben hiç paylaşmamışım. Bu da bizimki. Adı Tarçın. Kendisi bir Cavalier King Charles Spaniel.

14 Beğeni

Bunun da ismi Sütlaç. Bizim bahçenin gülü

12 Beğeni
2 Beğeni

13 Beğeni

Gelip gelip kendisini göremeyenlere gelsin bu da…

12 Beğeni

Ahaha ben gördüm, çantamı kokladı 10 dakika :slight_smile:

Bu vatandaşı annesi terk etmiş, kapının önünde bulduk, evimizin 6 no’lu kedisi olarak kadroya kattık…

14 Beğeni

Ayyy…
Pek şeker maşallah

4 Beğeni

Sokaktaki canlar da çok güzel ama yaaa…

Tarçın bu… Her gün bekler beni, eve geldiğimde hep burada olur. Öyle de iyi huylu bir şey ki sormayın. Keşke eve alabilseydim.

16 Beğeni

19 Beğeni

merhabalar. 4.5 yaşındaki kedimiz Bamya fip hastalığına yakalandı maalesef. tedavi süreci uzun ve pahalı. tek başına altından kalkmamız mümkün değil. sizlerin desteğine ihtiyacımız var. Bamya’nın yardım kampanya sayfası burada; Kedi Bamya (@fipkedibamya) • Instagram photos and videos. ayrıca destekte bulunursanız adınıza Teşekkür Belgesi bile hazırlıyoruz :slight_smile:

2 Beğeni

Öncelikle çok geçmiş olsun, bir an önce atlatır umarım. Bu canların zorda olduğunu görmek çok üzüyor insanı.

Karınca kararınca, elimden geldiğince destek olmaya çalışacağım.

Arkadaşlarımız arasında destek olmak isteyenler olursa size özel mesaj yoluyla ulaşırlar. Ayrıca sanırım eşinizin sattığı ürünlerden alarak da destek olmak mümkün. Bununla ilgili bir bağlantı da paylaşabilirsiniz.

Geçmiş olsun.

2 Beğeni

evet iyi hatırlattınız. kendisi el yapımı broş ve küpeler yapıyor. satın alarak ta destek olabilirsiniz. şimdiden çok teşekkürler. instagram veya shopierden sipariş oluşturabilirsiniz. https://www.shopier.com/dapdibidap https://www.instagram.com/dapdibidap.studio/

4 Beğeni

3 Beğeni

Hocam paypal hesabına yönlendiriyor. Bizler elimizden geldiğince yardım ederiz fakat şunu da hatırlatmak isterim bu bağış toplama olayı başınızı hukuksal olarak acaayip ağrıtabilir.

Edit: öncelikle çok geçmiş olsun umarım atlatırsınız.

4 Beğeni

hocam fip hastalarına yıllardır bu şekilde destek yapılıyor. 3 aylık bir süreç olacak. umarım bir sorunla karşılaşmayız. paypal yurt dışı destekçiler için. dilerseniz size iban atabilirim.

Merhabalar geçmiş olsun, instagram sayfasından gördüğüm kadarı ile 5 günde 3 ayrı veteriner kliniğinden fiş koymuşsunuz, özel bir sebebi var mı?

2 Beğeni

fip’in kesin olarak ne tam teşhisi yok. 2019dan öncesi fip kesin ölümle sonuçlanıyordu. 2019da gs denen bir ilaç bulundu. yani tam olarak tedavisi reçetesi belli olmayan bir hastalık. bizde hekim hekim geziyoruz. ama gördüğüm kadarıyla hekimlerden çok yıllardır fipli canlar için mücadele eden hayvanseverler daha bilgili ve tecrübeli. tabi hekimlerin bilgilerini de göz ardı etmiyoruz.
edit: birde bazı ek besin takviyeleri her veterinerde yok. o yüzden öyle bir şeyde oldu. ayrıca teşekkürler.

4 Beğeni

Küçük kızım … :slight_smile: :beers:

15 Beğeni

Dün gece sokakta buldum. Anneden yeni ayrılmış ya da anneyi kaybetmiş. İsteyen olursa yanında bir şişe de Şiraz vereceğim.

12 Beğeni

adı da şiraz olsun :slight_smile:

3 Beğeni