Kızlarımız ve Oğullarımız

Aynı öneriyi yapan başka biri daha oldu. Ben yeni sahibi koyar diye koymamıştım. Sen isim koyduguna göre yeni sahibi sen olmalısın. Adres yaz bana.

2 Beğeni

aynı öneriyi yapan diğer kişiye saygım sonsuz. sırasını almış olmayayım :smiley:

5 Beğeni

Kimse istemedi bunu ve bir gün geçtikten sonra vermemiz de mümkün olmayacaktı.

Evet aynen, isim babamızın dediği gibi adı da Şiraz oldu.

Şiraz’ın gelişinden bir iki hafta sonra yine sokağa atılmış bir can buldu bizi. Öyle küçüktü ki kendi başına çiş / kaka yapmayı bilmiyordu. Hatta içinde bulunduğu sefil durumda biz kendisinin bir smokin olduğunu düşündük ama suyla buluşunca Tekir olduğu ortaya çıktı.

Şimdilerde hep şöyle diyor: Ben Biber, Justin Biber!

Evin yeni sakinleri…

12 Beğeni

Abi bu gidişle bizim sayıya yaklaşacaksın heralde :slight_smile:

Umarım ürkek değildir Biber, doya doya mıncırırız gelince.

5 Beğeni

Ya o Justin çok acayip. Bu kadar karakterli olunur mu yahu. Yabancı mekan, yabancı kedi filan, hiç takmadan ağır karizmasıyla oturup dik dik baktıktan sonra oyunculuğuyla evin üç kedisine de kendini seyrettirdi.
Kedi görünce @bobo da dayanamıyor, ben de. Ama bu durum artık sınıra dayanmış durumda. Evet, kediler buluyor @BoBo’yu. Bulan o değil ama kediler de biraz insaf etmeli artık. Bu gidişle hepimizin sonu evde seksenbeş kediyle yaşayan ihtiyar deli.

7 Beğeni

Abi yeni doğum yapmış anne kediler de akıllandı, bir ay emzirip bizim bahçeye bırakıp kayboluyorlar… Nasıl olsa biz bakıyoruz ya…

8 Beğeni

Çiçi
Uçmaktan çok yürümeyi sever.

13 Beğeni

Justin Biber çok tatlı ya… Henüz küçük olduğu için çok da şebelek…
Şiraz’ı kendime alıştırdım, geceleri bir yorgan altı ziyareti yapmadan gitmiyor.
Birbirleriyle çok iyi anlaştılar, tüm zamanları oyun - yemek - uyku döngüsü içerisinde birlikte geçiyor.

2 Beğeni

Justin Biber büyüdü! Bunda da hafif bir şaşılık var ama…

13 Beğeni

Akvaryum patlayıp sonrasında da muhabbet kuşu da sahiplendirilince hanıma beklediği fırsat doğdu ve Lotus kızımız aramıza katıldı.

Sağolsun çalıştırmıyor genelde :smiley:

13 Beğeni

Cookieye kardeş geldi:Eva😇

12 Beğeni