Neden Yeni Forum?

Değerli üyelerimiz,

Forumun neden yeni bir adrese taşındığı konusunu merak eden arkadaşlarımız olunca bu konuda bir açıklama yapma ihtiyacı hissettik.

Butik Bira forumlarından ayrılmamızın ardından kurmuştuk craftbiratr adresinde yer alan forum alanını.

Zaman içerisinde aramızdan ayrılan arkadaşlarımız oldu ama bu arada yeni arkadaşlar da katıldı aramıza.

Yıllar içerisinde yaşadığımız bazı anlaşmazlıkları kolayca aştık, bazıları konusunda ise ortak bir karara varmamız zor oldu.

Benzer bir şekilde, yakın zamanda yaşadığımız bazı fikir ayrılıklarını aşma konusunda fazla zorlandığımızı, bunun bizleri fazlasıyla yıprattığını gördük ve bu forumun kurucuları olarak yeni bir başlangıç yapmanın hepimiz için daha faydalı olacağına kanaat getirdik.

Başka bir sözü dile getirmek için internette araştırma yaparken gördüğüm için doğruluğuna emin değilim ama güya Paulo Coelho demiş ya… “Elveda diyecek kadar cesursan, hayat seni yeni bir merhaba ile ödüllendirir,” diye… Bizimki de o hesap oldu…

Yeni başlangıçlar her zaman heyecan veriyor ve korkarım biz de adrenalin bağımlısı olma yolunda hızla ilerliyoruz.

Hep birlikte geleceğe odaklanıp bilgilerimizi paylaşacağımız, yıllar boyunca eskimeyecek dostluklar kuracağımız ve ortak hobimiz olan bira konusunda pek çok şey öğrenip ülkemizin bira kültürünün gelişimine fayda sağlayacağımız bir yer olacak bu forum.

Hep birlikte yapacak, daha önce olduğu gibi yine başaracağız.

.
.
.

NOT: Bütün bu laf salatasını boş verin, eski forumun yeri çok rüzgâr alıyordu, daha korunaklı bir yere geçelim dedik. :blush:

33 Beğeni