Satılık Bira Dolabı

Sıfır malt değirmenini 1800₺ ye tam olarak nereden buldunuz?

İnstagram tam tahıl ekipmanları

Yanlış anlamanızı istemem ama 5lt fışı musluk dahil amazonda kargo ücretsiz 4800₺
İspindel sıfırını 1500₺ sstıyorlar

1 Beğeni

Hocam bu fıçı thermos özellikli ayrıca ball lock kapağı ile birlikte, fıçıla.com dan alındı.

Bir yanlışlık olabilir mi. Fiyatı teyit edebilir misiniz?

1 Beğeni

Bahsi geçen değirmen Breweast (insta./@tamtahilekipman) ise, sıfır değirmen 1800 tl bilgisi yanlıştır, değirmenin hala güncellenmemiş olan sıfır fiyatı 2500 tl.

1 Beğeni

Bayramdan önce yaptığım konuşmada aldığım fiyattır. İkinci el ürünün fiyatının sıfır fiyatına yakın veya aynı olması bu kadar konuşulmadı. Pes :slight_smile:

Uğur bey lütfen yazışmalarınızı tekrar gözden geçirin, en son 7 Nisanda yazışmışsınız ve orada açıkça 2500 tl yazmakta. Ekran görüntüsü koyup konuyu yok yere gereksiz yerlere taşımayı istemem.

Bu şekildeki bir söyleminiz adamına göre fiyat verdiğimiz izlenimi yaratacak kadar tehlikeli bir söylem. Fiyatlar herkes için aynıdır ve herkese aynı fiyat verilir. Bu yüzden benim için ikinci el ürünlere sıfır ayarında fiyat yazılmasından çok daha önemli ve konuşulması gereken bir konu. Anlayışla karşılamanızı rica ederim.

5 Beğeni

Merhaba arkadaşlar ürünler için verdiğim rakamlar piyasası araştırılarak yıpranma düşülmüş halidir, rakamlar üzerinde konuşulabilir ve tekliflere açığım, ancak tahıl değirmeni rakamının bende uygun olduğu düşüncesindeyim.

1 Beğeni

Akış kontrollü musluğun ve nukatap olanın resmini atma şansınız varmı

Bana cep numaranızı yazarmısınız konuşalım müsaitsemiz

Selamlar. Tüm ürünlerle ilgineniyorum. Nasıl temas kuracağım?

Merhaba özelden iletişim bilgilerimi yazdım.