Tişört Yaptırıyoruz!

Merhaba.

Malum yakın zamanda gerçekleştireceğimiz bir Geleneksel Hatay Buluşması var.

Bu vesileyle bir tişört yaptırma fikri hasıl oldu ve bir tasarım hazırladım. Daha sonra aklıma bunu tüm forum üyelerimizin kullanabileceği bir hâle sokmak geldi.

Özetle, aşağıdaki tişörtü dört farklı şekilde yaptırmaya karar verdim ve gerekli ayarlamaları yaptım. Ana tasarım aynı kalacak, isteyenlerde Hatay 2023 yazarken, istemeyenlerde bu ibare olmayacak. Üçüncü ve dördüncü seçenekte ise “brew” yerine “beer” var.

Dolayısıyla dört seçeneğimiz şu şekilde:

T1

T2

T3

T4

Beden Seçenekleri

Tişörlteri M - L - X - XL - 2XL ve 3 XL olarak satın alabilirsiniz.

Fiyat

Tişört fiyatı tüm bedenler için 200 TL’dir.

Teslimat Seçenekleri

1. Hatay buluşması. Tişötlerimizi Hatay’da teslim alabiliriz.

2. Kargo. Ne yazık ki kargo fiyatları çok arttı ve yine ne yazık ki anlaşmalı kargomuz da yok ancak bu seçeneği kullanmak isterseniz, kargo ücreti alıcıya ait olmak kaydıyla Türkiye’nin her yerine ulaştırabiliriz.

3. Ankara - İstanbul - İzmir - Gaziantep elden teslimat. Hatay buluşmasına gelecek arkadaşlar tişörtünüzü teslim alıp bu şehirlerde elden teslim edebilirler. Ancak lütfen bu kişilerin sizin için fedakârlıkta bulunarak bu seçeneği kabul ettiklerini ve onların koşulları doğrultusunda hareket etmeniz gerekeceğini unutmayınız. Bu seçeneği tercih edecekseniz, siparişinizi vermeden önce size teslim edebilecek kişiyle mutabık kalmayı lütfen unutmayın, aksi takdirde kargo ile teslim almak durumunda kalabilirsiniz.

Sipariş Süreci

Siparişinizi vermek için son tarih 18 Ekim 2023’tür ve bu tarihten sonra sipariş alınması teknik olarak mümkün olmayacaktır.

Tişört almak istiyorsanız, lütfen bu başlığı Tasarım (T1/T2/T3/T4) - Beden - Teslim Seçeneği şeklinde yanıtlayarak siparişinizi oluşturun.

Satın alınan tişörtlerle forumun giderlerine minik bir katkıda bulunmuş olacağınızı da belirtmek isterim.

İlginiz için şimdiden teşekkürler.

14 Beğeni

T1 / 3 XL / Hatay
Teşekkürler. :stuck_out_tongue:

İşte beklediğimiz hareketler bunlar. T1 L 1 adet, t2 L 1 adet🍻

2 Beğeni

Drink veya beer da olsa nasıl olur

1 Beğeni

Hatay yazılısından xl alabilir miyim

1 Beğeni

Hatay yazmayanından T2 den yani xl alayım ben de

1 Beğeni

Drink kelimesini kullanmak istemedim, aslen “brewer” olduğumuzu düşünerek. Beer olarak bir tasarım yaptım aslına bakarsan, istersen ondan da yaptırabilirim.

Hatay 2023 değil mi?

2 Beğeni

T1/L/Hatay
Teşekkürler.

1 Beğeni

T2/ XL 1adet

31 ekim gibi Ankaraya geleceğim senden alsam olur sanırım @BoBo

Bi de siyah seçeneği yok mu tişörtlerin, beyaz kir tutar malum :slight_smile:

2 Beğeni

Abi nedendir bilmem ben bu yılı kapattım çoktan.
Tişörtlerin üzerine de 2024 yazmıştım önce, neyse ki @Baltazar gördü de o şekilde yaptırmamış olduk.
Teşekkürler, düzeltiyorum.

abi siyah hiç düşünmedim, yaptırma aşamasında sorarım olmadı ama işleri olabildiğince basit tutmaya çalışıyorum ki karışıklık olmasın.

Hem renkler beyaz üzerinde daha güzel görünür. Ayrıca forum logosunun dairesi falan da siyah; hiç karıştırmayalım, bırakalım dağınık kalsın.

Tabii ki benden alabilirsin.

2 Beğeni

merhaba bende T2 den L beden isterim mümkünse. İstanbulda anadolu yakasından elden alabilirim.

2 Beğeni

Onu da görebiliyor muyuz?

1 Beğeni

Olabiliyorsa bundan olsun benimki, olmuyorsa sorun yok

Tamamdır Durulcuğum, bundan yazdım sana.
Hatay yazıyor ama… :slight_smile: Gördün di mi?
(4. türü kabul ettirebilir miyim emin değilim, denerim ama)

1 Beğeni

E ben bi de bundan istiyorum.
İçerken beer yaparken brew

1 Beğeni

Ben 3 adet T1 istiyorum. Xl

Lütfen siparişlerinizin doğru bir şekilde kaydedildiğini buraya tıklayarak kontrol ediniz!

2 Beğeni

Bunu da T3 olarak ekledim.