Yaşasın, Yine Yayındayız!

Eski bilgilerimizi bir kenara bıraktık hocam.
Herkes yeni baştan üye oluyor ne yazık ki.
Hoş geldiniz.

8 Beğeni

Demek artık hepimiz acemiyiz. Tekrar
Grupta olmaktan çok mutluyum.

7 Beğeni

Her şey çok güzel olacak. Yeni eve taşınmış, eşyaları nasıl yerleştirsek, o orda olur mu burayı şöyle mi yapsak, şurası böyle çok iyi oldu gibi hissediyorum.

14 Beğeni

Kesinlikle katılıyorum…

Bu vesileyle, henüz izlememiş varsa diye düşünerek…

https://www.youtube.com/watch?v=F-00Cvnpn6k

6 Beğeni

Herkese merhaba.
Her tasinmadan sonra yeni mekana alismak biraz zaman alir ama burada hic oyle olmadi.
Evdeyim ve ev ahalisi de burada. Ne guzel

23 Beğeni

www.biratr.com adresinden de buraya ulaşabilmek güzel olmuş, emeği geçen tüm dostların ellerine sağlık!

18 Beğeni

Herkese selamlar ahali. Yeniden buluşmak ne güzel. Emeği geçenlere saygılar sevgiler. Köpüğümüz, neşemiz bol olsun… :beers:

15 Beğeni

Kısa bir aradan sonra dostlarla tekrar beraber olmak çok güzel… Her şey daha da güzel olacak…

20 Beğeni

Herkese tekrar merhaba, son zamanlarda pek sık giremesem de foruma erişemeyince üzülmüştüm, eksikliğini hissediyor insan, tüm içeriğin gitmesi üzücü olmuş ama sağlık olsun, yine buradayız o içerikler artarak yerine konur diye düşünüyorum

15 Beğeni

Hoş geldiniz.
İçeriği hallederiz illa ki… :slight_smile:

2 Beğeni

kaynak aynı olduktan sonra :slight_smile: Bu arada kusura bakma haber vermeyi unutmuşum!

3 Beğeni

Geç olsun güç olmasın :grinning:

2 Beğeni

Hayırlı olsun, google da arama yaparken tesadüfen buldum yeni yeri. Tanıdıklara haber verdim hemen. Eski database den mail ile arkadaşlara yeni yerimiz burası diye bilgi verilse çok iyi olur aslında.

9 Beğeni

Hoş geldiniz tekrar.

Hoş bulduk hocam selamlar.

1 Beğeni

Herkese tekrar merhaba. Diğer foruma bir süredir erişemeyince, endişe ve çaresizlikle iz bulabilmek için sağa sola bakınıyordum. Hiçbir mikro medya hesabım olmadığı için de bu iş daha zor olabiliyor. Nihayet, Ekşi Sözlük’ten yeni adresi bulabildim de “Oh!” çektim. Benzetme uygun düşerse, tıpkı sınıfın arka sıralarında oturan bir öğrenci gibi, foruma pek fazla katkı sunamıyorum. Ancak taa malum forum zamanlarından bu yana, bira yapımı ve kültürü ile ilgili neredeyse herşeyi sizlerden öğrendim. Tekrar bir arada olmak çok güzel.

20 Beğeni

Canerci hala yeni forumu bulamadı sanırım?..:rofl:

5 Beğeni

Sonunda buldum seni CraftBeerTR. Pek kolay olmadı ama …

Herkese tekrar merhaba.

11 Beğeni

Yoo, burada kendileri :wink:

7 Beğeni