21 Değişik Hazır Bira Kiti Testi

Youtubedaki video sence umrumdami ? . 10k izlensede birsey kazanmicam 1k izlensede. Birilerine fikir olsun diye yaptik ve hic bir sekilde kisisel menfaat bulunmamaktadir. Bizde bilirdik rahat rahat 5 gunde icmeyi 20 tane birayi. Bu videoyu yapmak icin ailemin tatile gitmesini 3 ay bekledik ve öyle yaptik. 2 yildir işin içinde olarak cok onem ve deger veriyorum en az sizin kadar. Ama senin gibi bagzi kisiler nedense kucumseme ve kusur ariyor. Keske baltazar gibi eksikleri bulsan. çok değerli zamanini burda harcama bencede dogru karar. İyi gunler

1 Beğeni

Merhaba ben hiç bir şekilde benim yaptıgım kit biraları en iyisidir en güzelidir demedim. Benim tecrübelerim kesinlikle dogrudur tarzi şeylerde söylemedim. Her videonun başına şu cümleyi yazdık. Sanırım siz okumuyosunuz ? ( Yorumlarımız bize bağlıdır. Biranın tadı ısı değerleri kuruluş biçimi gibi faktörlerden değişebilir. Siz aynı kitlerden daha iyi veya kötü sonuçlar alabilirsiniz ) . Excellde illaki hatalar olucaktır daha fazla hata bulursanız lütfen özelden yazarsanız sevinirim. Düzeltelim.

Bence tam tahıl yapan kişilerin kit birasını küçümsemesi ve kendilerini usta olarak görmelerinden kaynaklanıyor. Ben hiç bir şekilde benim bilgilerim dogrudur tarzi bir şey söylemedim.
Her videonun altınada yukarda yazdığımız yazıyı yazdık. biz 1 numarayız en iyisini biz yapiyoruz demedik.
Sizede önceden instagramdan yazmaya ve ulaşmaya çalışmıştım daha önce hiç bir şekilde cevap vermediniz forumla ilgili. ( fotoları atabilirim buraya ) . Madem yeni kullanıcılara bu kadar önem veriyorsun neden cevap vermedin çok merak ediyorum doğrusu.
Yukarda Baltazar ve gulendam hatalarımı bulmuşlar ve paylaşmışlar. Gerekli düzeltmeleri yapiyorum. Sizde bi indirip inceleseniz keşke yada videoya baksanız sonra yorum yapsanız Herşey çok daha güzel olucak diye düşünüyorum. Teşekkürler

Hocam çok rica ederim oraya buraya bir şeyler atmayın etraf kirleniyor…

1 Beğeni

Konuyu silebiliriz isterseniz. Benimde hevesim kaçtı sizin yüzünüzden.

3 Beğeni

Bunu paylasiminizin başına yazmalısınız. Videonuzu izlemeden tabloya bakanlar olacaktır çünkü.

Ben okuyorum. Okuduğumu da anlıyorum. Siz de deneyin.
Üslubunuzu da kınıyorum ayrıca. Size Siz diye hitap eden birine sen demek bence saygısızlıktır. Ben kendi adıma size bir daha cevap vermeyeceğim.

10 Beğeni

Bunu paylasiminizin başına yazmalısınız. Videonuzu izlemeden tabloya bakanlar olacaktır çünkü.

Ben okuyorum. Okuduğumu da anlıyorum. Siz de deneyin.
Üslubunuzu da kınıyorum ayrıca. Size Siz diye hitap eden birine sen demek bence saygısızlıktır. Ben kendi adıma size bir daha cevap vermeyeceğim.

4 Beğeni

Siz bilirsiniz. uslup için 2 tarafında birbirine saygı duyması gerekiyor bence neyse benim hatam hiç üye olmamam gerekiyordu buraya. Tam tahıla başlayınca sizin seviyenize ulaşabilirim belki

Bu konu fazla bile uzamış olabilir gerek yok

2 Beğeni

Kusura bakmayın arkadaşlar forumu kirtlettim ve çok değerleri zamanlarınızı çaldım. Adminlere ulaşmaya çalışıyorum konuyu silmek için kusura bakmayın.

Konuyu silmem için yazdığınız mesaja verdiğim yanıtı buraya da “atayım” ki herkes görsün ve konuyu neden silmeyip kilitlemeyi tercih ettiğimi öğrensinler.

17 Beğeni