Msk TNT ASA (Bayram Ale)

@Djindemir

Bira şişede bir haftalık. Şişeleme esnasıdaki öngörülerim beni yanıltmadı. Şerbetçi otunda aroma yok maalesef. Otun varlığı var evet o apa ipa stili biralardaki ottan gelen tad var damakta ama aroma, koku sıfır. Yine de yaptık içeriz artık deneyim oldu.

17 Beğeni

Eline sağlık @Msk bu şot karışımları sorunlu bence de. Kesinlikle vaadettiklerini vermiyor. Koku ve aroma neredeyse yok, damakta hissedilen tadın da şot’tan mı oyl 200 den mi geldiğinden emin değilim açıkçası.
Sakın yorumum yanlış anlaşılmasın sonucun böyle olması asla @Msk ile ilgili değil. Kendisinin çok lezzetli biralarını içme şansı buldum.
Netice itibariyle zahmet etmiş göndermişsin🤭
Nacizane tavsiyem bu haliyle insanlar tnt karışımdan uzak dursun. Kişisel deneyimim ve kendi fikrim bu arkadaşlar.

10 Beğeni

Kavgada denmez sanki :scream::scream::scream::scream:

2 Beğeni

Ağır olmuş diyeceğim ama hafif mi kalacak emin olamadım…

1 Beğeni

Lafım @Msk ya değil tekrar belirteyim. Piyasaya yeni giren bir ürün hiç mi denenmemiş, kontrolleri yapılmamış anlamadım. 100 gr şot var reçetede ve yarısı hop stand yapılmış ama yok gibi neredeyse. Şu ekonomik ortamda ben bu ürüne para vermem, kimseye de tavsiye etmem. @Msk ya ayrıca teşekkür ederim paramı bu ürüne harcamaktan beni kurtardığı için.

5 Beğeni

Ben Aloha da TNT de aldım. Aloha ile reçete de yaptım. 100 gram az dense de “hiç” etkisi olmadı. Elimde TNT var, ne yapacağımı bilemiyorum isteyene verebilirim…

5 Beğeni

Hallederiz bir şekilde :wink:

2 Beğeni

Kavgada söylenmez sanki​:laughing::laughing::laughing:

1 Beğeni

Yani biraburada düşünsün :joy:

2 Beğeni