Tam Tahıl İçin Ocak Önerileri

Malum çoğu evde ocaklar camdan yapıldığı için koca tencereleri kaldıramayacak güçteler. Çeşit çok fakat kullanıcı deneyimleri de önemli. Bu konuyla ilgili fazla bilgi göremedim. Ocak kullanan kişiler görsellerle deneyimlerini paylaşabilir mi ne kullanıyorsunuz ne iyi ne kötü. Teşekkürler şimdiden.

1 Beğeni

Google’a canavar ocak diye aratırsanız ilgili kullanılan ocakları bulabilirsiniz. Aksi durumda herkesin ortalama ürettiği miktar yani 30 litreye yakın şırayı kaynatmak da normal ev ocaklarının enerjisiyle pek mümkün değil, saç baş yoldurtur diye tahmin ediyorum. Ayrıca mutfak ocağında tüm sistemi kontrol etmek de oldukça zor oluyor ve ortalık batıyor tecrübeyle sabit.

2 Beğeni

Ben de mutfak ocağından, canavar ocağa en son da makineye geçen biri olarak canavar ocak tavsiye ederim. Mutfak ocağında onca suyu ısıtmak dert, mayşe sonrası kaynamaya başlaması dert. Çok zamandan harcıyor günü yiyor.

2 Beğeni

Ben mutfak ocağındaki tecrübemi aktarayım. 30lt korkmaz tencerem vardı. Ankastre ocağın ortasına oturtuyordum ve ikisini aynı anda açıyordum. İki yerden ateş verince fokur fokur kaynıyordu. Baya şiddetliydi.

Ocak cam mı aluminyum olanlardan mı? Bizdeki cam. O yüzden ağırlığı taşımaz bide ısınınca iyice zorlanır kırılır dağılır diye korkuyorum

Inox olanlardan. Isınınca kırılacağını sanmıyorum. Aynı anda 4 ocak çalışması gerektiği anlar oluyor. Kırılıyor mu öyle olunca?

1 Beğeni