3. Türkiye Ev Biracılığı Yarışması - İzevbir

Best of Show demek oluyor

Teşekkür ediyorum :+1:t3::blush:

Beyin Omurilik Sıvısı gibi durmuyor değil netekim

5 Beğeni

Aklıma gelmedi değil :smile:

Tebrikler @Mephior @Durul :clap:

5 Beğeni

Tebrikler @Durul @Mephior

3 Beğeni

Derece alan @Durul ve @Mephior ‘u tebrik ediyorum, orada stant açıp biralarını paylaşan @tunix @sgweizen ‘e de ayrıca emekleri için teşekkür ediyorum. Bir sonraki yarışma/tadımda hepimizin bir arada olması dileğiyle :beers::vulcan_salute:t3:

12 Beğeni

@Durul emanetin bende. Tebrikler :clap:
@Mephior bu yarışmanın forumumuzdan ilk şampiyonuna da tebrikler. :champagne::beers:
@tunix seninle tanıştığıma da memnun oldum. :beers:
@sgweizen seni de tekrar görmek güzeldi. Başarılarının devamını diliyorum. :beers:

14 Beğeni

Çok teşekkür ederim :beers:

7 Beğeni

Teşekkürler forumumuzun başarısı

6 Beğeni

Benim de Grape Ale üçüncü olmuş. Tek başına olduğu kategoride :slight_smile:

10 Beğeni

Forumdan 2 kişi daha yollasak 1.ci yapardık yani seni :slight_smile:

4 Beğeni

Lager/pilsner kategorisini hiç değerlendirmeye almadılar heralde, bırak 1. 2.'yi kategorinin adı bile geçmiyor :slightly_smiling_face:

Total 44 entries diyor ama kategorilerin toplamı 25 entries

2 Beğeni

O zaman iyi ki ben grape ale de katılmamışım, katılsam kesin birinci olurdu :upside_down_face: :blush: :blush: :upside_down_face:
İyi ki gelip sizleri tanıma fırsatım oldu, ödül alanları da tebrik ederim :medal_sports:

9 Beğeni

Ödül alan arkadaşları bende çok tebrik ediyorum…

7 Beğeni

Ödül alan herkese tebrikler.

7 Beğeni

Ödül alan, alamayan tüm katılımcı arkadaşları teprik ediyorum :clap:t2::clap:t2::clap:t2:

5 Beğeni

Herkese selam, yarışmadaki değerlendirmeyle ilgili anlayamadığım bir durum var. Belki sizler biliyorsunuzdur diye size sorayım dedim. Yarışmaya BJCPye göre 6A kategorisinde katıldım; ancak değerlendirmelere baktığımda 6ıncı kategoriden sadece 1 giriş olduğunu (muhtemelen benim) ancak sanki bir katılım var ama değerlendirilmesi gibi görünüyor. Katılım sayfası profilinde ise score 80 olarak görünüyor. Burda çözemediğim nokta katılım var ancak 80 puan almasına rağmen değerlendirilme dışı filan gibi bir durum mu söz konusudur?

1 Beğeni
  1. Kategoriye kadar herhangi bir değerlendirme yok dediğiniz gibi. Ben de anlamadım

Geç kalmanın da etkisiyle oldukça kaotik bir brewstival oldu benim için. :slight_smile: Benim için pek çok ilki yaşadığım bir festival oldu:

• İlk kez bir birada tam anlamıyla ısı kontrolü yapabildim
  • İlk kez fıçılama yaptım.
  • Fıçılamada talihsizlik yaşayıp 3 gün kala tüm gaz tüpümün boşaldığını, fıçının hiç gazlanmadığını farkettim.
  • İlk kez bir festivalde stand açtım, fıçı ile servis yaptım.

Dolayısıyla genel anlamda bir panik havası hakimdi bende. :slight_smile:

Yarışmada herhangi bir başarım olamasa da, oldukça güzel yorumlar aldım. Bir dahaki sefere stand kuracağımda neleri yapmam gerektiğini öğrendim. Bomboş stand kurmamak lazım en azından :smiley:

Yarışmada kazanan herkesi tebrik ediyorum. Daha gidecek çok yolumuz, yapacak çok biramız var. :beers:

17 Beğeni