Antalya Şubesinin Kurulumu ile İlgili Kalkışmalar

Ben Antalya doğumluyum kaleiçin’i de iyi bilirim aslında biz tanışmış bile olabiliriz biliyor musun

Bizim oraların bu konuyla ilgili çok güzel lafı var: “ Çekemiyala bizi kıskanıyorlar bizi”
Cumartesi günü saat 15:00 te Kale içindeyiz efendim. Antalyalı olup Antalya’da olup ya da kendini Antalya’da hisseden herkesi bekleriz. Antep’te olup da Antalyalılara Özenen arkadaşları da belki bekleriz

3 Beğeni

Çok iyi niyetlisin Oğuz kardeşim :beers:

1 Beğeni

Sormaya korkuyorum :joy:

1 Beğeni

@Baltazar mecmua için de hazırlık yapmayı ihmal etmeyin…

1 Beğeni

Hurafe bunlar. Antalya ’ da ki arkadaşlar lütfen metanetli olunuz. Trakya’ ya yerleşme planı yapınız. Atanamadım olur. Umutsuzluğa kapılmayın biz varız.

1 Beğeni

Antalya şubesi kuruldu.

15 Beğeni

Tuborg gold sanırım kutuluş amacınız.

4 Beğeni

Yok direkt Antalya’nın haso birası perge

4 Beğeni

Adamları esir etmiş, birde zorla post attırmış. Aah ah. Çekilecek çileleri varmış.

1 Beğeni

Hocam bu yanıtın geleceğini biliyorduk :rofl: . Perge bira ile açılış yapıp Süral suyun bu birada kullanılmasına üzerine bir değerlendirme yaptık. Ciddi :slight_smile:. Bira üzerine de sohbet ettik başka konular üzerinden de birbirimizi tanıdık. Sonrasında efendim kısaca Antalya barlarını bir gözden geçirdik, gezdik. Onlar da aramızda artık.

Oğuz ve Cenk hocamı da tanıdıktan sonra bu ekibe bira dayanmayacağını anlamış bulundum. Bizi tutabilen olmaz bu saatten sonra. Ekip olarak üretim, tadım bizden sorulur. Bekleriz…

9 Beğeni

Daha ilk buluşmadan IBU üzerine ithal otlarla fazladan masraf yaptığımı öğrendim. Kesinlikle fıçıya geçmemiz gerektiğini özellikle basınç altındaki fermantasyon avantajını kullanmadığımızı farkettim. Sevgiler saygılar tekrar…

4 Beğeni

Basınç altında fermentasyon konusunda bir şey diyemem ama fıçı…
Neyse, olan var olmayan var.
@Gulendam minnettarım…

4 Beğeni

Cenk’in içeceklerini sağladığınız sürece en iyi dostunuzdur. Yanında iki şişe bile bira getirmedi değil mi :wink:

Bakınız şu post…

2 Beğeni

Aynen öyle benim için de çok acayip bir buluşma oldu çok güzeldi yani hepiniz ile tanıştığıma tekrardan ayrı ayrı çok memnun oldum bira yapımı ile ilgili Cenk, Umut, Bünyamin hocam ayrı ayrı çok değerli bilgiler paylaştılar aynı zamanda ellerindeki fazladan malzemeleri paylaşmayı teklif ettiler çok paylaşımcı bonkör bir ekip olduk çok şanslıyım :metal::partying_face:

3 Beğeni