Brewdog Elvis Juice

Nazar değdireceksin kendine ya @Ozerrock :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

Eyvallah, o zaman şunu bırakalım buraya
:nazar_amulet:

1 Beğeni

Bundan sonrasını Brewdog düşünsün :wink:

12 Beğeni

Bende c.tesi şişeliyorum. 3 hafta sonra içerim.
Hatta bunu müsait zamanda birbirimizle takas edelim?. İki bira farklı uygulamalar ve farklı mayalar falan, sonuçlardaki farklara bakalım.

2 Beğeni

Olur, şişelemeyi dün devreye aldım nasılsa. Geriye kargofobiyi yenmem kalıyor :wink:

1 Beğeni

Antepel’e gidip yerinde tatmak lazım, bambaşka oluyor, dalından yemek gibi :slight_smile: , ellerine sağlık @menegin :clap:

4 Beğeni

Afiyet olsun, çok bir şey içemedin ki!

Enteresan biçimde 145 gr. dryhop’un hiçbir etkisi olmayışını görmek üzdü, keşke bu şekilde ziyan etmek yerine ilerdeki kaynatmalarda kullansaydım.

Yine de sonuç fena olmadı. Kokusuz, düşük aromalı ve ipa’ya yakışır acılıkta :beers:

9 Beğeni

Torba içinde yaptığım dry hoplarda aromalarda düşüklük yaşadım birkaç kez. Dikkatimi çeken içine koyduğum ağırlıkların biraz fazla olmasıydı. Heralde çok diplere indi bir kısmı mayanın içinde kaldı gibi kafamda düşündüm. Bundan sonra torbasız direkt şerbetçi otlarını atmayı düşünüyorum. Nasıl olsa cold crash yapıyorum 3 - 4 gün.

2 Beğeni

180 gr ş.otunu torbaya sığdırmak mümkün değildi zaten ve direkt kovaya attım. Yalnız o tortudan ayırmak gerçekten çok zor oldu.

Ben aromayı daha fazla aldım ve sanırım aromazyme in faydasını gördüm.

3 Beğeni