En Son Ne Aldık?

Prime ile Kargo ücreti yok.

Paylaşılan fotoğrafta en üsttekinden almıştım, kullanıyorum, memnunum.
sss

1 Beğeni

Yeni oyuncaklar geldi :slight_smile:

11 Beğeni

Bunlar ne işe yarar ki?

Esans işine giriyoruz :slight_smile: ayrıca 10 litre kapasite arttırımı, yine ayrıca mayşeyi dipten çevirecek spidel sistemi. Bunlar kaçınılmaz sondan kaçış için :wink:

2 Beğeni

Detaylar haftalık zoomda görüşülüyormuş :slight_smile:

1 Beğeni

Yarını zor edeceğiz artık

1 Beğeni

Biraz spoilerdan zarar gelmez :slight_smile:

9 Beğeni

Test uçuşları ne zaman olacak, yoksa direkt öte gezegen yolculuğu mu planlıyorsun abi? :joy:

3 Beğeni

Yurtdışından mı aldınız?

Zo(o)m da almış :slight_smile: Acayip gaxa gelen bir ekip :slight_smile:

1 Beğeni

fıçı için son parçaları da aldım.

5 Beğeni

Evet buradan aldım. İlk defa alışveriş yaptım buradan. Ayın 10’nunda sipariş verdim, 13’ünde gönderdiler, Türkiye de biraz dolaştıktan sonra dün (19) teslim etti PTT. Gayet hızlı oldu özetle. Ücret olarak da Çin’e göre yarı yarıya daha uygun oldu.
Bu arada bu parça sadece girdap ve sirkülasyon için (WHIRLPOOL ARM).

6 Beğeni

Selamlar, mayşeyi dipten çevirmenin avantajları nelerdir?

Bu arada o parça whirlpool muş, belirteyim.
Speidel mayşeyi alttan alıp üste doğru verip hem daha berrak hem de maltın suyla temasını arttırıp daha verimli mayşeleme hedefliyor.

4 Beğeni

Ben youtube üzerinde kullandıklarını görmüştüm, fiyat araştırıp almaya değer mi diye de düşünmüştüm, şimdi görünce tekrar düşünesim geldi :blush:

1 Beğeni

Delikli kapak alındıysa başka maceralar peşindesiniz :slight_smile:

3 Beğeni

“Delikli demir icat olundu mertlik bozuldu” denilmesini önlemek ve konuya açıklık getirmek adına delikli kapağın bir sonraki geliştirme projemizin bir parçası olduğunu belirtmek isterim. Projenin görseli aşağıdaki gibidir ve özetle ev içinde bira kaynatmaya imkan sağlayan “buhar yoğunlaştırma” sistemi olarak anılmaktadır.

7 Beğeni

Bütün hersey evde bira yapmak için yani

1 Beğeni

Tabiki doktor bey, evde ameliyat yapacak halimiz yok yaa :slight_smile:

1 Beğeni