En Son Ne Aldık?

Bu işlerin sonunun ne olduğunu hepimiz biliyoruz di mi arkadaşlar.

1 Beğeni

Çağırsan belki kurardık

3 Beğeni

fıçı sistemini herkes yapıyor.
maharet şişede (şişe candır)

4 Beğeni

Her zaman abi…senin tarifi de hafta sonu kaynatacağım, malzemeler uğraştırdı (bir de malzemeleri beklerken mayayı çoğaltmayı unutmuşum) , tatmaya kesin beklerim …

1 Beğeni

Ooo çağırılınca kurulduğunu öğrenmemiz iyi oldu :slightly_smiling_face:
Ben bunu bir kenara yazayım :grinning:

1 Beğeni

Hahahahaha, en son bunu söyleyen sekizinci fıçıyı alıp, üstüne nitro musluk ve şişeleme aparatı aldı :wink:

7 Beğeni

İsminin baş harfi de Bilgehan dır kesin

2 Beğeni

hazır sistem satan olsa

1 Beğeni

Ben pahalıya gelirim sana. Çalışırken bira içer, işi uzattıkça uzatırım. Gerçi izmirli gibi oldu

3 Beğeni

sahibindende İzmirde 2 fıçılı sistemini satan ilan var ihtiyacı olanlar bakabilir

2 Beğeni

fıcıbira.com gelip sistem kurar

1 Beğeni

Hocam bira sorun değil, dayarım patates birasını, yanında patates kızartması :rofl:

1 Beğeni

Hâlâ patates var diyorsun yani…

2 Beğeni

30 kg alıp hem birada kullanıp hem de dağıttık, ama hala var…

1 Beğeni

Olayın özü bu zaten, çalışırken bira içemeyeceksek manası yok😉
@augurs az dayan bir-iki haftaya temelli geliyorum o taraflara. Hallederiz beraber.

2 Beğeni

Ahaha, başlamış bişeyler, o iş tamam.

2 Beğeni

Fıçıya yatırıma devam. Hat temizliğinde de kullanılıyor. Sevgili @Piizman ın haber vermesiyle kaptım bir tane.

4 Beğeni

Hat temizliğinde büyük konfor, hatta temizlikle falan uğraşmamak için direkt çözüm.

Birayı içip bu kadar yeter diyip bekletmeye almadan önce bu aletle musluktan su gelene kadar temiz su bas, hattın içinde su beklesin. Yeniden kullanacağın zaman musluktan bira gelene kadar hattaki suyu bir bardağa tahliye et, tertemiz hat ile aynen devam. :beers:

4 Beğeni

Valla fiyatlar mükemmel :D, piyasa ne olmuş böyle. Enflasyondan en çok etkilene şey şu fıçılar heralde. Bir iki ay öncesinde elimde olanları 650 TL’ den verdim ben.

bir ay sonra görüşeceğiz

16 Beğeni