En Son Ne Aldık?

200 demiş olma ihtimalim yok kesinlikle.

4 Beğeni

Kaç demiş olma ihtimalin var peki😁

3 Beğeni

:100: 100, yüz. 12 kaynatmalık, normal değil mi?

3 Beğeni

Peki seni 12de ne durdurdu

5 Beğeni

Neye göre 12 ortalama 5 abv li bir biraya göre 20 kaynatmalık, ki tabir de 100 kg ye “düşerse”:joy:

2 Beğeni

Kazana göre.
Ayrıca 100 kg altına düşünce tedirgin oluyorum. Sanırım şu an o durumdayım. Stok tutabilsem bu tedirginlik bitecek.

2 Beğeni

Ahh kıyamam ben sanaa, senin de durumun zor tabi😄

Benim en iyi yapabildiğim şey stok tutmak, en az iki senedir stok seviyem hep aynı:)

2 Beğeni

8 Beğeni

En son değil ama ilk ne aldığımı buldum. Hey gidi günler hey

9 Beğeni

Merak edip baktım bu da benim ilk, muhtemelen olmaz bi deniyim ne çıkar diyerek vermiştim siparişi :smiling_face_with_tear:

8 Beğeni

Bu da benim TR’deki bir siteden yaptığım ilk alışveriş. Daha öncesinde maltı Tuborg’tan çuvalla, ŞO ve mayaları yurtdışından alıyordum. :beers:

8 Beğeni

Benim de böyleymiş ilk alışverişim

10 Beğeni

Neredeeeen nereye :smile:

8 Beğeni

Başlık ilk ne aldık a döndü🤣

5 Beğeni

O zamanlar ayda 3 defa sipariş verdiğim olmuş :slightly_smiling_face:

6 Beğeni

Ben de Jokey kutu yaparım diye bu arkadaşı almışım ama hala yapılacaklar listesinde bekliyor :face_with_peeking_eye:

5 Beğeni

Siz bu kadar eski faturaları nasıl buldunuz ve niye sakladınız acep :slight_smile:
İlk kitim efsaneydi, hala aklımda, 25 Ocak 2017 tarihinde aldığım Coopers Amber Ale, fiyat 69TL. Hey gidi günler hey…

3 Beğeni

Karşıma yeni bir maya çıkınca ve yurtdışa kısa bir seyahati olacak arkadaşım çıkınca bu firmanın bir kaç çeşit mayasından sipariş verdir. Nasılsa kuru maya, kolay bozulmaz, denediğimde fikrimi söylerim, youtube üzerinden bir iki karşılaştırma var ama bu karşılaştırmalar hiç belli olmuyor.
https://whclab.com/product-category/brewing/?v=ebe021079e5a

Konuyu özüne döndüreyim :slight_smile: @Durul’un düşüncesine katılarak fiyatlar daha da uçmadan bir şeyler alayım dedim.

Ekran Alıntısı

1 Beğeni