En Son Ne Aldık?

Güneşli metroda schneider weisse grubunda çok hoş indirim vardı

Bunlar bunlardan biraz aldım :saluting_face:

11 Beğeni

şişelere bakıp alın yalnız, kutuları iadeye götürdüm hatta, görüntü bu;

2 Beğeni

çok üzülürüm abi :frowning: hepsini şişe aldım ama teferruatlı bakmadım tabi, müsait zamanda bir bakayım

2 Beğeni

içi parlak görünüyorsa sorun yok, sonradan şişe tap 6 aldım normal onlar. Kutu olanda sıkıntı çıkmıştı, direkt okside ayrıca çok ekşi idi.

az önce baktım ama çok da bişey anlamadım açıkçası artık ilk şişeyi denediğimde anlarım sanırım :grin:

2 Beğeni

2 yıl kovada sonra da sekınder 1 yıl daha kirazla kovada 3 yılını tamamlamış lambice ilave ederek şişelemek için 1 kg stevia aldım.

4 Beğeni

Abi tatlandırıcılar ne kadar mantıklı?

2 Beğeni

Lindemans olsun kantillion olsun kriekleri hep tatlı bitişliydi, hatta lindemansların framboose, kassis, elma, şeftali hepsi öyle, ben de öyle seviyorum eşim de, o yüzden böyle yapmayakarar verdim

3 Beğeni

Onlar bu tatlı bitişi böyle mi sağlıyorlar?

1 Beğeni

Laktoz veya steviadır muhtemelen

1 Beğeni

Bu arada dün durum bu şekildeydi ama raf boştu :slight_smile:

2 Beğeni

Antalya’da hiç böyle şeyler olmadı

Adana sanırım sürekli taze ürün oluyor

Geçen hafta 229 liraya almıştım bu ürünü bugün geldi. 100 lira zam gelmiş :confused:

Uzun bir süre yeter bana bu :beers:

5 Beğeni

Daha önce bu ürünü alan var mı ? Bi hışımla aldım ama :melting_face:

https://www.hepsiburada.com/parmor-dekstroz-2-5-kg-p-HBCV00002OYEFB?magaza=PARMOR

2 Beğeni

Çok iyi fiyat…
Aynı ürünün 1 kg versiyonunu daha pahalıya satmaları da ilginç.

Sadece bu sitede bu fiyata satılıyor, başka yerlerde fiyatları değişiyor, ama içerik aynı 2 partiye yeter diye aldım umarım hayal kırıklığı yaratmaz

Nasıl kullanacaksın bunu Can? Şişeleme için mi

1 Beğeni

Yo fıçılıyorum, kit için aldım

1 Beğeni

Sen Antalya’ya gittikten sonra olanlardan ve olacaklardan Antalya halkı da habersiz ve hazırlıksız. Her an her şeye hazırlıklı olmaları lazım.

3 Beğeni