Keezer (Kegerator) İç Ölçüleri Bilgilendirme ve Fıçı Sistemlerimiz

Vestel SD20011 (1900 TL) aldim.

Uzerindeki kara tahtaya biralarin isimleri ve degerleri yaziliyor.

1 musluk daha taktim. Akis kontrolu bulunnayan. Soda icin kullaniyorum.

1 tane daha takacagim. Oda nitro kahve ve / veya guinness setup i tamamladiktan sonra olur.

2 Beğeni

Teşekkür ederim. Ben de bunun Vestel SD20001 Dual modeline yakınım en son araştırmalar sonunda

Dual modeli 12 cm daha az genismis.

Kişisel görüşüm Vestel den uzak durmanız yönünde.

1 Beğeni

Yine en başa döndük o zaman

1 Beğeni

Sebep de alsaydık, bende sevmem de marka olarak. Sıkıntısı nedir?

1 Beğeni

Tamircilere sorun, tv, beyaz eşya ve küçük ev aletleri. Hepsi kalitesinden (!) övgüyle bahsediyor.

Peki ne yapalım şimdi?

1 Beğeni

Vestel iyi diyolla…
:stuck_out_tongue:

2 Beğeni

Valla uygun ölçülerde dolap bulabilmek sıkıntı eğer o ölçüler olmazsa olmaz ise ben olsam alırdım. Sıfır alırsan garantisi var. Olmasa bile atla deve bir alet değil eline anahtar alan tamir ediyor bir yerde.

Birde bu konu özelinde degil ama yaygın satışı olan ürünlerin doğal olarak daha çok sorunu duyuluyor.

1 Beğeni

O kadar işlem yaptıktan sonra garanti kapsamında olur mu hala?

Ne işlemi yapacaksın da kule olacaksa üstünü deleceksin. Kule yoksa collar takacaksın, servislik durum olursa sökersin. Kapaktaki deliği de en ķötü folyo ile kapatırsın ruhları duymaz.

Umarım servisler burayı okumuyordur :grinning:

Yıllar önce bir akvaryum forumunda bitkili akvaryumlarda da kullanılan CO2 tüpleri hakkında atıp tutarken Basınçlı Kaplar Sanayi AŞ. isimli hesap açan şirket yetkilisi tartışmaya iştigal etmişti. :thinking:Vestel’den de gelmesinler şimdi. :laughing:

Valla ben ihtiyacımın giderilmesini önde tutarım. Dayanıklı sorunsuz diye işime çok gelmeyecek ürün almam. Range roverlar servisten çıkmıyor diyorlar alabilsem gidip sorunsuzmuş diye başka araba almam mesela.

Bi velar olsa da servisten çıkmasa

Hangi tip istiyorsun? Büyükse, Şenocak, Uğur, Simfer; küçükse Altus falan alabilirsin.
Vestel i karalamak gibi oldu ama kendilerine tövbeliyim, benim evime giremez. En son uydu alıcısı yüzünden 1 tv feda etmiştim. 13 yıldır sürüyor boykotum.

1 Beğeni

4 fıçı alsın yeter tek isteğim o

2 Beğeni

Gel Antep ten alırız sana, 1500 dü en son, ihraç fazlası 0 ürün.

1 Beğeni

Mantıklı aslında 1-2 haftaya geleyim