Oradan Buradan Taşınanlar

Ben bu konularda bilgi sahibi değilim pek ama izlediğim videolardan açık transfer yapılmadan(kovadan fıçıya aktarmadan) evvel kovadan çıkan hortum fıçının dibine bırakılıyor sonra co2 ağzı açık olan fıçıya basılıyor ve fıçı içindeki o2 dışarı çıkartılıyor. Co2 ağır olduğu için fıçı dibinde kalıp biranın oksijen ile teması kesiliyor. Umarım doğru bilgi vermişimdir. Yanlış yada eksikse düzeltin lütfen.

2 Beğeni

Emin olmadığınız bilgiyi hiç vermeseniz ?

3 Beğeni

Eminim diye vermemden iyidir. Düzeltin dedim o yüzden.

2 Beğeni

Neden birileri sizin bilgi sahibi olmadan yazdığınız fikirleri düzeltmek zorunda olsun ki ?

1 Beğeni

Moruk uzatma. Olayı tartışmaya çevirme. Gördüğümüzü izlediğimizi naklettik.

1 Beğeni

Saygı çerçevesinde yazmanızı rica ediyorum.
Rica ediyorum derken bunu bir uyarı olarak alın lütfen.

7 Beğeni

Kankana söyle üzerime gelmesin madem. Entellektüel burjuva hareketlerle kışkırtmasın beni.

Nezaket kurallarını çiğnediğiniz ve forum kurallarını ihlal ettiğiniz için sizi 24 saat süre ile sessiz moda alıyorum.

5 Beğeni

Entellektüel, burjuva dediğin hareketler neden kışkırtıyor seni? Sen kendini ne olarak tanımlıyorsun da entellektüel hareketlerden kışkırıyorsun? Kendini biraz tanıt bize de bilelim kim olduğunu. Biz de sana ne olduğuna göre yazalım istersen? Et misin, balık mısın?

craftbeertr.com - #139734254 - ekşi sözlük

1 Beğeni

Sıkıntı yaşıyorsunuz ama hâlâ buralarda duruyorsunuz. Bira yapıyorum adı altında turşu bidonlarındaki görsellerinizi silmediler diye bu paylaşımı yapıyorsanız oradaki insanlarda aynıydı, sadece tahammüllerini bitirdiniz. Her dediğiniz yanlışınız düzeltildiğinde alakasız biraburada videosu paylaşmanıza bile katlandı bu insanlar. Ayrıca o linkteki ilk entry i giren vatandaşa da iyi bakın, neler yazmış.

İşte buradakilerin derdi de burada yapılan girdileri örnek göstermemeleri için yapılan hataları engellemeye çalışmalarıdır. Maalesef siz hiç bir uyarıdan kazanım sağlayamamışsınız.

4 Beğeni

Aaa küçük kemik kitle deşifre olmuş

3 Beğeni

Bi de zatı muhterem doktor düşmanı. Sonra siz elit oluyorsunuz. Söylenecek çok şey var da özelden iletebilirim

3 Beğeni

İşte bir başlık daha ne hallere geldi, bunların silinmesi ya da taşınması lazım. Sohbet muhabbete dönüyor bir sürü başlık.

3 Beğeni

Bence şu mecmua işini yapsak da bu bilgi içeren konuları orada anlatsak çok güzel olur diyip çekiliyorum tekrardan

1 Beğeni

Akşam akşam neler olmuş burada. Neden seviyeyi yukarıya çekmeye çalıştıkça böyle şeyler oluyor anlamıyorum. Çok basit bir uyarı, moruklar kankalar fln. Bir de entellektüel burjuva olmuşum ki en çok buna güldüm. Yahu tencereyle bira yapıp plastik pet şişede mayalayan adamım ben be. Ne burjuvazisi :smiley:

9 Beğeni

Ben siz diye hitap ederken bu tarz yanıt vermeye devam ederseniz forumda kalmaya devam edemeyeceksiniz.

7 Beğeni

İki gün foruma girmedim dışarıda entel arkadaşlarım ile takılıyordum neler kaçırmışım böyle :rofl:
Ekşi’de paylaşılan malum konuda bir de isim vermese bile bu forumdan bir üyeye hakaret edilmiş çok yazık böyle türdeki davranışlar…, her ne kadar isim vermese bile merak edip arayan kim olduğunu buluyor. Bu gibi durumlarda, çoğu zaman hiç cevap vermemek o kişiler için daha acı verici olabiliyor, çünkü bu tarzda konu açıp sataşanlar genelde kendilerine verilen cevaplar ile beslenirler, ben bunu geç öğrendim.

3 Beğeni

Ekşisözlük birşeye referans olabilme kabiliyetini 10 sene kadar önce kaybetti. Al bende girdim entry, ne farkedecek. Muhtemelen fb gruplarından doğru buraya gelip bir kaç azar yiyen birisi bu.

Bir ara portakallı, mangolu kveik maya satan birileri vardı. Biz bağış karşılığında kveik maya paylaşımı yapınca ekmeği kesildi ve sitede başka hesaplarla ve/veya arkadaşlarıyla yazmadığını bırakmadı. Zoruna giden çamur atmaya çalışıyor. Sonuçta burası kimsenin ürün satış veya reklam yeri değil. Burada insanlar doğru bildiklerini, yaparken yaşadıkları tecrübelerini paylaşıyorlar. Yapmadan video ile kesinlik sunanlara da rastladık ama önlemini almaya çalışıyoruz. Dünde öyleydi, bugünde. Kimsenin bir menfaati olmadığı gibi sitenin ufak-tefek giderlerini de ceplerinden karşılıyor bu insanlar. Kimsenin derdi ucuz içecek üretmek değil. Bu yüzden doğru bildiğimizi paylaşabildiğimiz kadarıyla burada yazmaya devam ediyoruz, gerisi teferruat.

12 Beğeni