Satılık Bira Dolabı

Merhaba arkadaşlar fotoğraflarda görülen sistem, komple satılıktır. Dolap ısı kontrollü olup, 3 adet musluk, 4 adet 19 lt cornelius fıçı, 2 adet 10 lt cornelius fıçı (sıfır alındı, sadece 2 kez kullanıldı), 6 adet kegland mini regülatör, gaz ve musluk servis hortum ve aparatları, 10lt co2 tüp ve regülatörü satılıktır. Sistem 2 yıllık olup, buzdolabı sıfır alınmıştır. Marka-modeli fotoğraflarda mevcuttur. İlgilenen arkadaşlar olursa, özelden mesaj atabilirler fiyat verebilirim.

1 Beğeni

Hocam konum bilginizi ve düşündüğünüz fiyatı burdan yazsanız da herkes tek tek yazmasa. :slight_smile:

1 Beğeni

Merhaba, haklısınız ama olumsuz değerlendirmeler olabiliyor o yüzden.

Belli ürünleri desek yardımcı oluyormusunuz. Mesela fiçı dağıtıcı hortum vb gibi

Merhaba elimde bir çok ürün var, hepsini elimden çıkaracağım henüz fotoğraflarını ekleyemedim. Aynı ürünlerde toplu alım olursa olabilir.

10 lt lik fıçının hiç değilse 1 taneciğine de bende talip olabilirmiyim?

Merhaba ilave satılık olanlar. Jet 30 bira makinesi yalıtımlı olup, bu sayece yüksek watt değerlerinde dip tutması yapmaz, 5 lt fıçı termos özelliklidir.

1 Beğeni

Wayerman pilsner malt açılmamış 2,5kg paketler halinde, toplam 35kg var, son kullanma tarihi yaklaşık 10 ay geçmiş ama daha önce denemiştim sorun olmuyor. Toplu almak isteyen olursa kg 45 TL’den verebilirim.

1 Beğeni

Nerede olduğunuzu yazar mısınız?
Aslında bir liste yaparsanız işler herkes için daha kolay olacak sanırım.

3 Beğeni

Merhaba Edirne ili, Keşan ilçesindeyim. Henüz yapamadım, yapacağım

1 Beğeni

İspindel ve musluk ve aparatları alanilirim

Merhaba hocam özelden yazdım

5likFıçı ve musluk aparat vs için mesaj atmıştım size ama?

1 Beğeni

Fiyatların üzerine tekrar bir konuşmak gerektiğini düşünmekteyim zira sıfırıyla aynı fiyata ürünler var.

Merhaba hocam, hangileri.

Çoğu. Örnek mesela malt değirmeni. Geçen gün sıfır sordum 1800 dedi tt ekipmanlarında.

Tahıl kutusu olmadan satıyorlar hocam artık, benim kutulu neyse bir miktar daha düşürebilirim.

Kutunun 1 milyoncularda en büyüğü 100 lira hocam. Öneride bulundum sadece. Bir miktar değil de ederi kadar düşürmek daha etik olur diye düşünüyorum.

Tam tahıldan fiyat almamıştım, diğer satıcılara göre belirledim ama evet biraz daha düşürülebilir.

1 Beğeni