Bira Fıçılama ve Fıçı Sistemleri

Yakınızda bir mekan var mıdır? Eğer bar pub tarzı bir yakın dostunuz var ise yardımcı olurlar. Ayrıca Fıçıla.com da var ama çok premium ve pahalı. Forumda kullanmayı bırakan ya da bu konuda imal eden arkadaşlar var ise o konuya da yazarsan daha sağlıklı olur.

Slm muslukları nereden aldınız ve fiyat paylaşabilir misiniz?

Selam. BiraBurada’daki Nukatap musluklardan aldım.

3 Beğeni

Bu ürün stoklarda mevcut mudur hâlâ acaba?

Yaptırmıştık onun için de…

1 Beğeni

Konu hakkında şu başlıkta tartışılmıştı.

Sevgili arkadaşlar , ficibira.com 'firmasından Cenk bey Watsapp grubundan şöyle bir kampsnya duyurusu yaptı. "Fiyat bilgisi paylaşıyorum

19 Litre Cornelius Fıçı.

Contaları değiştirilmiş, basınç testleri yapılmış, komple elden geçirilmiş.

İyi kalite - Hasarsız

Adet Fiyatı: 300 TL
İstanbul mağaza teslim "

Sizlerle paylaşayım dedim. Bedava yani. Ben tane 900 e almıştım , geçen hafta … İhtiyaç sahipleri kaçırmasın…

3 Beğeni

Cenk bey bu kampanyayı site üzerinden yapacak mı?

“Ön ödemeli ve 2 gün içerisinde bitireceğiz kampanyayı. Özelden sipariş adetlerinizi bildirin” dedi Cenk bey. Telefonunu da yazayım kendisininin . İrtibata geçersiniz. Mobil teli : +90 542 532 19 20

2 Beğeni

Benim ihtiyacim var ama kargo yaparmi acaba? Yarin sorayim bari Teşekkürler.

1 Beğeni

10 ar , 5 er , 40 ar sipariş yazanlar oldu gruba. Özelden yazın bence… Ben de 3 tane daha sipariş verdim…

Kargo imkanı fıçı başina 50 TL farkla oluyor mus.

4 Beğeni

Arkadaşlar, çok yavaş ilerleyen fıçı sistemine geçme aşamam artık son noktaya geldi. Dolap, fıçılar, hortumlar vs hazır musluk almam lazım. İlk aşama da 1 musluk alacağım. Aşağıdaki iki seçenek arasında kaldım, biri daha bütçe dostu bir musluk ama emin olamadım. Önerilerini paylaşabilirseniz sevinirim. Aşağıdaki 2 opsiyon dışında farklı önerilere de açığım, sadee akış kontrolü olan bir musluk olması şartım var.

Opsiyon 1: (İkisini beraber almam gerek)
Nukatap Musluk
https://tr.aliexpress.com/item/1005001450711993.html?spm=a2g0o.cart.0.0.2259406a8PBPVL&mp=1&gatewayAdapt=glo2tur

Uzun Shank:
https://tr.aliexpress.com/item/4001080903647.html?spm=a2g0o.cart.0.0.2259406a8PBPVL&mp=1&gatewayAdapt=glo2tur

Opsiyon 2: (Takım olarak satılıyor)
https://tr.aliexpress.com/item/1005002225173447.html?spm=a2g0o.cart.0.0.2259406a8PBPVL&mp=1&gatewayAdapt=glo2tur

1 Beğeni

Ben opsiyon 2’ yi kullanıyorum, memnunum, bir sıkıntı yaşamadım. Ancak bugün alacak olsam opsiyon 1’ i tercih ederdim. Siz de incelemiş ve görmüşsünüzdür, bu musluk için çeşitli aksesuarlar mevcut. Dolayısı ile stout musluğu gibi bile kullanma imkanınız oluyor. @Olcun bunlardan kullanıyordu belki daha detaylı bilgi verebilir.

2 Beğeni

Bence de aradaki fark çok değil. Nukatap daha iyidir. İstenildiği taktirde ufak eklentilerle farklı yönlere de (stout musluğu) evriliyor

3 Beğeni

Nukatap iyi. Sorunsuz çalışıyor. Ancak bugün alsam LUKR bulmaya çalışırdım uygun fiyata.

Sitedeki fiyata bakmayın:)). Ürüne bakın geçin derim. Sadece Rusyada yarı fiyatından daha ucuza bulunabildiğini öğrendim.

Ama Nukatap başta çelik olduğu için gönlüm rahat. bir de kur bırak tadında çalışıyor. Birde seçme sansı daha çok olan ülke vatandaşlarının en çok tercih ettiği musluk tipi.

3 Beğeni

Çok güzel duruyor da pahalı cidden. Bu işin sonu son değil

2 Beğeni

Bahsetmeseniz şadırvan musluğu der geçerim :smile: fiyat babacanmış.

1 Beğeni

Yorumlar için teşekkürler, Nukatap ile devam edeceğiz anlaşılan. LUKR’ ı listeme alamadım bile fiyat durumundan :smiley: yine de öneri için teşekkür ederim.

1 Beğeni

Tek çeşmeli bir kuleye 2. Musluk için delik delinebilir mi?
Kule içinden geçen metal boru yerine 2. Çeşme için gıda uyumlu saglam bir hortum kullanılabilir mi?