En Son Ne Aldık?

Yani ben otları çok önemsemedim, 66 fg yi yükseltir ve daha da iyi olabilir. Fakat bu şekilde güncelleyince;

%64 verimlere düşüyor. Düşmekle kalmıyor stil dışında da kalıyor.
Aslında bir konu daha var :slight_smile:
140 lira kargo bedeli var bu ürünü aldığımızda.
Sadece isli arpa maltı onlarda ama… :wink:

3 Beğeni

Biz bazı biraları 3 kişi yapıp paylaşıyoruz, arkadaşım istanbulda isli bira içmiş, çok beğenmiş hadi yapalım diyince ve smoked pilsener malt olarak hiç bir alternatif de olmayıca, gördüğünü almak durumu diyelim :slight_smile:

3 Beğeni

Ben tüm detayları biliyorum da, tarlaya ekmek için alacak arkadaşların değerlendirmeleri için paylaşayım dedim :wink:

3 Beğeni

Sanırım hiç bir amaçla hm kullanmamak daha yararlı olacak gibi duruyor. Nereden tutsak elde kalıyor zira :-1:

1 Beğeni

1-2 litre suyu azaltıp veya şeker ekleyip gravity yükselir sanırım. Benim çok düşük beklenti ile giriştiğim, acaba tadı nasıl olacak, ne çıkacak diye merak ettiğim için hiç detaya girmedim, bir de maliyet 3’e bölünüyor :slight_smile: Şişeler şişelemez sana kargolayacağım, en iyi yorumu yapacaklardan biri sensin :slight_smile:

2 Beğeni

Estağfurullah.

Onur ve mutluluk duyarım. Tadının kötü olacağını sanmıyorum, sonuçta kaynatan sensin :wink: ayrıca daha önce kullandığımda arpalarının taze olduğu belliydi.

Normalde illaki isli bira olsun diye derdim yok ama daha önce piwo grodziskie yapmıştım. bence çok güzel biraydı ve linkini de paylaşayım.

Tabii çok yoğun isli bir bira değil Piwo Grodziskie.
Fırsatını bulup içtiğim schlenkerlaları da beğenmiştim. Lichtenhainer a karşı biraz önyargılıyım. Aslında acayip kargo bedelleri olmazsa alıp denemeyi de istiyorum ama göz göre göre 550 liralık ürüne 140 kargo ödemek zoruma gidiyor.
Sadece alacaklara mayşeleme süresini uzatmalarını öneririm. Belki bu şekilde verimlilik yükselir.

3 Beğeni

Amazon’dan aldım yaklaşık 10 günde geldi

9 Beğeni

20 karakter fiyat nedir?

4 Beğeni

Güzel fiyat. Güle güle kullanın.

2 Beğeni

Pro40, musluk ve damlalık.

13 Beğeni

Hayırlı olsun, güle güle kullanın.

1 Beğeni

Teşekkürler ederim :beers:

1 Beğeni

Damlalığı nereden aldın?

1 Beğeni

Çok aradım bulamadım. Gazlı içecek sektöründe tanıdığı olan bir arkadaşımdan hediye geldi.

2 Beğeni

Facebookta bu tip ürünleri satan birisi var, bi grupta paylaşıyor sürekli :wink:

2 Beğeni

O damlalıklar pek bir işe yaramıyor yalnız.
En güzeli altına bir bez koymak. :slight_smile:

2 Beğeni

Çelik olandan getiremedi. Bunun altına bez koyarak idare ederim.

2 Beğeni

Bende yaramıştı. Artık muslukların nasıl damlatıyorsa…

3 Beğeni

Ben rauschbier yapmıştım buram buram barbekü kokuyordu, çok da güzel stil, yalnız şotlarını geçtim mayası lager olmalı bir de isli malt oranı çok yüksek bence

2 Beğeni