En Son Ne Aldık?

5 Beğeni

Çok değil mi ya? :slight_smile: Kaç sene gider bu? Kaç paket halinde geliyor alınca? Benim de ihtiyacım var ama çok paket gelirse nereye koyarım diye düşünüyorum.

1 Beğeni

Akmaz kokmaz bozulmaz. Baya düşük maliyet olarak. Her batch için 250gr koysan 100 batch. Fazla değil.

1 Beğeni

Kullanılan malt 6 kiloysa 300 gram, hesabı kullanıyorum ben

1 Beğeni

Çok, daha önce de bunu almıştım, çuval içinde sıkıştırılmış olarak geliyor.

1 Beğeni

Katotek bozulunca düzgün bişey alayım dedim. Almışken de WiFi’ si olsun fermantasyon sıcaklığını hem takip ederim hem de arttır azaltırım dedim. Fiyat biraz rahatsız etti ama ürün kaliteli en azından. 21 günde elime ulaştı.

4 Beğeni

Dün Koztayağı metrodan Tap1, Tap2 ve Tap4ü 80 TL’den aldım.
Tap1 ve Tap4den son 1 tane kalmıştı. Tap2den 2-3 koli vardı.
SKTleri 6. ay.

3 Beğeni

Malum yerlerde malt stoğu olmadığı, yeni stoklarında sonbahardan önce gelmeyeceği bilgisini aldım. Stoklar gelene kadar kit devam.

7 Beğeni

Güneşli metroda schneider weisse grubunda çok hoş indirim vardı

Bunlar bunlardan biraz aldım :saluting_face:

11 Beğeni

şişelere bakıp alın yalnız, kutuları iadeye götürdüm hatta, görüntü bu;

2 Beğeni

çok üzülürüm abi :frowning: hepsini şişe aldım ama teferruatlı bakmadım tabi, müsait zamanda bir bakayım

2 Beğeni

içi parlak görünüyorsa sorun yok, sonradan şişe tap 6 aldım normal onlar. Kutu olanda sıkıntı çıkmıştı, direkt okside ayrıca çok ekşi idi.

az önce baktım ama çok da bişey anlamadım açıkçası artık ilk şişeyi denediğimde anlarım sanırım :grin:

2 Beğeni

2 yıl kovada sonra da sekınder 1 yıl daha kirazla kovada 3 yılını tamamlamış lambice ilave ederek şişelemek için 1 kg stevia aldım.

4 Beğeni

Abi tatlandırıcılar ne kadar mantıklı?

2 Beğeni

Lindemans olsun kantillion olsun kriekleri hep tatlı bitişliydi, hatta lindemansların framboose, kassis, elma, şeftali hepsi öyle, ben de öyle seviyorum eşim de, o yüzden böyle yapmayakarar verdim

3 Beğeni

Onlar bu tatlı bitişi böyle mi sağlıyorlar?

1 Beğeni

Laktoz veya steviadır muhtemelen

1 Beğeni

Bu arada dün durum bu şekildeydi ama raf boştu :slight_smile:

2 Beğeni

Antalya’da hiç böyle şeyler olmadı